Dışarıda karşılaştığınız insanların hayatını merak eder misiniz?

Sokakta, kaldırımda, mağazada, okulda, iş yerinde karşılaştığınız insanların kim olduğunu, ne iş yaptığını, nasıl biri olduğunu merak eder misiniz?
Dışarıda karşılaştığınız insanların hayatını merak eder misiniz?#büyükyorumcu

Güncellemeler:
2ay ...
2ay +++

2|0
39|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 38

• Dikkatimi cekerse bazen evet.

0|1
    0|0
  • Genellikle çoğu kez şunu merak ediyorum hayatta nasıl bir zorluktan geçiyorlar nasıl baş ediyorlar yardıma ihtiyaçları var mı vs. vs. vs.

0|1
    0|0
  • Lambası yanan evlerin içindeki hayatları merak ederim.

0|1
    0|0
  • Evet merak ediyorum fikir yürütüyorum sonra onlar benim hakkımda ne dusunuyordur diye düşünüyorum bir de şu altlarında mercedes Audi range Rover olan kadınların para kaynağını merak ediyorum

0|1
    0|0
  • Bazılarını çok merak ediyorum doğrusu az çok tahmin ediyorum tavırlarından 😃

0|1
    0|0
  • Cok fazla ederim belki iyi bir huy belki kotu. Ama severim ilgilenmeyi disari ciktigimda kucuk bir kiz cocuguna bakmistim uzun sure. agliyodu oturmus. Etrafta bir cok insan var kimse onu farketmemisti. Gidip ilgilenmistim. bir cok anim vardir en ufak seye dalar bakarim. belki sira beklerken. Belki disarda otururken. ilk bakista boyle nedir kimdir ne yapiyo derim?

0|1
    0|0
  • Etilerde yaşı en fazla 20 olan lüks arabasıyla gezen kadınları gerçekten çoook merak ediyorum

2|1
    0|0
  • Yok pek merak etmem ama incelerim hal hareketlerini. Hepsi ruh hastası hepsi yalancı neyini merak ediyim :D

0|1
    0|0
  • Bazı kişileri gerçekten çok merak ettiğim oluyor.
    Hatta Ks'den bile merak ettiğim uyeler var

0|1
    0|0
  • Dikkatimi çeken biri olursa ki bu daha çok iş ortamında zekası ve duruşu ile dikkatimi çeker o zaman onu merak ederim..

0|2
    0|0
  • Etmem.
    İnsanlara o kadar dikkat etmiyorum.
    Zira bu ülkede biriyle göz göze gelsen aşık falan sanıyorlar.

0|1
    0|0
  • Nadiren. Genelde her insanın az veya çok nasıl bir hayat yaşıyor olduğu yüzüne, vücuduna yani dış görünüşüne bir şekilde yansıyor.

0|1
    0|0
  • Etmem

0|1
    0|0
  • Evet hep incelerim, merak ederim

0|1
    0|0
  • Hiç düşünmedim

0|1
    0|0
  • Bir sebepten dolayı dikkatimi çektiyse merak ederim.

0|1
    0|0
  • Bazilarini sadece

0|1
    0|0
  • Hayır, merak etmiyorum.

0|1
    0|0
  • Bazen

0|1
    0|0
  • bazen

0|1
    0|0
  • Evet eferim

0|1
    0|0
  • Ederim

0|1
    0|0
  • Bazen

0|1
    0|0
  • pek değil

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Evet umarim benim gibi hayata sahip birisi vardir ve yardim ederim derim

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • He ya bazen merak ediyorum ya asdf

0|1
    0|0
  • yooo hayir

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    8

Erkekler Ne Diyor 10

• Daha çok tipi hiç bir yaratığa benzemeyen ama ciple gezip altın kolye takan şişkoları merak ederim. Nasıl kazandı bu parayı? Yanındaki kadını nasıl elde etti? O nasıl böyle 4 e 4 lük bir hayat yaşarken ben sürünüyorum? Acaba şu köşede gırtlağını kesip cüzdanını alsam içinden ne kadar çıkar? hayatım kurtulur mu ki?

1|1
    0|0
  • Ederim. Otobüs hizla geçerken mesela 3 saniyeligine gördüğum bir yaşlı adam... hayattaki gayesi neydi ne oldu acıları nelerdi gibi

1|1
    0|0
  • Yok pek düşünmüyorum. Ama bazı çiftlere bakarak bunlar yatakta neler neler yapıyorlar kim bilir diye bir düşünüyorum yalan yok 😅

0|1
    4|0
  • merak etmem

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • Etmem.

0|1
    0|0
  • Yeterince ilgi uyandiriciysa evet