Evlisiniz ve cocuğunu< var fakat?

merhaba arkadaslar evlisiniz çok mutlusunuz ve çocuğunuz oluyo mutluluğa mutluluk ekleniyo sonra gel zaman git zaman bir şekilde bir test yapılıyo ve öğreniyorsunuz ki kısırsınız ve çocuğunuzun olma ihtimali yok ne yaparınsız

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Hayat devam eder o vakitten sonra...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Olum ne yaptın sen yaaaaa Ayrılıcaksın ne yapıcaksın bu gurur meselesi. Tabi DNA testine bakıp emin olana dek.

0|0
    0|0
  • Dna testi sonuçları eğer eşinden olmadığını gösteriyorsa.
    Erkek eşine dava açmalı ve boşanmalı.
    Seviyorsa sürdüre bilir.

0|0
    0|0
  • çocuğa karşı tavrım değişmez ama eş biter bence ama önce bir test yapılmalı mucizede olabilir sonuçta

0|0
    0|0
  • O kadar kisir teshisi konulan oluyor ama daha sonra bakiyorsun cocuklari olmus. bilemezsin. bu sorun icini kemiriyorsa en kolayi dna testi yaptirman.

0|0
    0|0
  • Çocuk senden değil o Zaman dna testi yap 🤔

0|0
    0|0
  • Obaaa Allah korusun

0|0
    0|0
  • DNA testinin sonucuna bakarim...

0|0
    0|0
  • :/ adam nasıl çocuk doğuracak

0|0
    0|0
  • Ben doğurucam bu imkansız 😅

0|0
    0|0
    • 1ay

snn için duurm öyle ama bir bkıyorsun ki kocan kısır ve çocuk kocandan değil öyle bir ihtimal yok deme alternatif düşün ben sayabilrim

• 1ay

O da tecavuze girer zaten

• 1ay

evet diyelim ki o şekilde ve kocanın hbaeri yok ne yapacaksın bu durumu onunla paylaşır mısın sen sölemz isen hbaeri olmayacak

• Durum vahim

0|0
    0|0
  • ayrıl

0|0
    0|0
    • 1ay

bu kadar kolay mı?

• 1ay

tesekkur ederim cevplar için

• 1ay

ricaa ederim hayırlısı bne ise o olsıunn

• oha 😮

0|0
    0|0
  • Ayrilirim ne yapcam

0|0
    0|0
  • Dna testi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Doğuştan kısırlık var ise sonuç malum yok sonra dan olmuş ise Çocuğa DNA testi yaptırırım. Sonuca göre gerekli yaparım.

0|0
    0|0
    • 1ay

ne gerekebilir ne yapılabilir yas almıs gitmiş baska bir hayat kurmak gerek fakat buna gücün yok ise

• 1ay

Elim ayağım tutuyor sağlığım yerinde isim gücüm var. Elbet yapacak şeyler bulunur.

• 1ay

sanırım haklısın !!

• çocuk olmazsa Allahın hikmeti derim ben eşimle çocuk için evlenmiyorum sonuçta

0|0
    0|0
  • karıyı fururum knka

0|0
    0|0
  • Karıyı boşarım

0|0
    0|0
  • anneyi direk bosar.. çocugu asla ona birakmazdim

0|0
    0|0
    • 1ay

ama çocuğun biyolojik babası sen değilsin

• 1ay

cocugun akli basina geldigi yaştada herseyi cocuga anlatirdim.. oyle namussuz ahlaksiz yalanci bir anneyi öz anneside olsa cocukda istemezdi.. cocukda benimle yasamak isterdi..

• 1ay

hayat sölenildiği kadar kolay değil

Yükleniyor...