Ya bir fikir verin lutfeennn? Yurt oda arkadasim inanilmaz ter kokuyor dayanamiyorum nasil soyliycem konuscam kizla?

Ben direk olaya dalip kalp kiriyorum genelde beceremem kibar konusmayi nasil konussam? Cidden cok sinirlerim bozuluyor insan neden kendine dikkat etmez pis pis gezer ya?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Söyleyince bişey değişmez, boşuna kötü olma.
    Odanı falan degistir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• baskasi öylemis gibi konusmayi dene yani anlat bugün bir kiz gecti yanimdan cok ter kokuyordu böyle seylere cok dikkat etmemiz lazim kul hakiina giriyoruz gibisine belki kendi üzerine de alir

1|0
    0|0
    • 1ay

Böyleleri anlamiyor direk yuzune diyceksin les gibi kokuyorsun diye

• 1ay

Kirici olmadan konusmayi deniycem artik sagol

• 1ay

benim bir arkadasim vardi kizin agzi kokuyordu bende dayanamamistim demistim agzin kokuyor git bir dislerini fircala diye kizin gözleri dolmustu simdi aklim olsa asla o sekil demezdim cok ayip ettim daha güzel bir sekilde demeye ugrasirdim

Erkekler Ne Diyor 10

• Uslublu bır sekılde konus nazık olaç ve anlat durumj bunda cekınecek bır sey yok

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ona erkek bul. Düzelir belki.

0|0
    0|0
  • Belki farkında değildir, üstüne gitmemelisin. Ona senin deodorantını kullanmasını isteyip istemediğini sorabilirsin

0|0
    0|0
    • 1ay

Farkinda olmamasina sasiriyorum ama olabilir peki banyo yapmamasi da mi farkinda olmadan? Of ozen gostermiyor bilerek sinir oluyorum. Deodorant hediye edicem

• 1ay

Duş'un içine çikolatalar falan koy, duşa girersen yersin bilmiyorum açıkçası böyle şeyler düşün derim :)

• 1ay

5 yasindaki kuzenimde ise yarayabilir aklimda bulunsun 😀

• ofododwokskqka

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya sinirlerim bozuk zaten 😢

• 1ay

Geçmiş olsun arkadaşına deodorant hediye edebilirsin :)

• 1ay

Ben de onu dusundum kullanmiyor ya 😢

• Mesela şöyle yap ben termi kokuyorum bir baksana terlemişmiyim gibi

0|0
    0|0
  • odada ekşi ekşi bir koku var ama anlayamadım, sen koku alıyomusun gibi yokla :)

0|0
    0|0
  • Biraz kız olduğunun farkına var kendine bak de

0|0
    0|0
  • Yurt laneti işte... işkenceleri bitmez.. neyse.. oda neden böyle pis kokuyor de ona o anlar o şekilde çünkü emin ol ilk defa değil sendende önce kesinlikle ona söyleyenlerde vardır.. belki bir utanır.

0|0
    0|0
  • Söylersin bir gün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Başkası üzerinden anlat... İşte birisi varmış da gibi söylersen belki alınır da düzeltir.

1|0
    0|0
  • Deotak hediye et

1|0
    0|0
  • bence direk yüzüne söyle.. utansın biraz. kız dediğin ter kokarmı ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...