İstanbul'un düzgün bir ilçesinden daire almak istiyorum (Aşırı pahalı olmamalı ve Avrupa yakasında olmalı) ?

Şu anda da Avrupa yakasındayım ama oturduğum yerden memnun değilim bütçem 350 bin tl krediyle birlikte. Nerelerden alabilirim İstanbul'da yeni olduğum için ilçeleri hakında çok bilgim yok. Düzgün düzenli olsun istiyorum

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Beylikduzu basak sehir kaya sehir den alabilirisn. Isine gore yakin olani sec. Yasanacak yer dersn bunlarin icinden beylikduzu. Veya halkali tarafindaki toplu konutlarda olur.

1|0
    0|0
    • 2ay

Aslında işime en yakın yer Avcılarda. Oralarda bulunur mu? Nasıl bir yer?

• 2ay

Oralarda olur guzledir ama avcilar beylikduzu farketmez yakin bence

En İyi Kız Görüşü

• 450-500 bin tl ye bahcelievlerin veya bakirkoyun yasli binalarindan alabilirsin oldukca nezihtir ama bu fiyata ancak 25 30 senelik binalardan alirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sahibinden. coma gir bak kardeş

0|0
    0|0
  • valla şekerim istanbulun heryeri ateş pahası, ayol sokakta yürümek bile işkence alacaksan İstanbul dışından al bence

0|0
    0|0
  • Ziplayarak para kazanmis..

0|0
    1|0
    • 2ay

Nerede çalıştığımı nerelerde yaşadığımı bilmeden bu yorumu yapman saçma olmadı mı sence?

Kızlar Ne Diyor 2

• İşin biraz zor heleki iyi semt istiyorsan kurtuluşta bile 500-600 bin civarı kötü yerlerini demiyorum bile iyi olan yerleri

0|0
    0|0
  • beşiktaş, başakşehir

0|0
    0|0
Yükleniyor...