Rüya gördüm nasıl sizce?

yabancı ülkede metroya bidim geleceğim yere geldim yanlış kapıyı caldım 4 tane kız açtı kapıyı ben ingilizce özür diledim başka kız geldi gel biraz dinlen dedi girdim dinlendim sonra kızla konuşmaya başladık ingilizce sonra tanıştık kız bana o sıra aşık oldu bende ona aşık oldum ben dedim gidiyim diye kız burda kal dedi uzun süre kaldım sonra kıza dedim benim memlekete geri gitmem lazım dedim kız gitme dedi gidersen gelmezsin ben seni seviyorum ben sensin yaşayamam dedi bana ben memlekete gittim geldim sonra beni seven kızın evine gittim kapıyı başka kız açtı yanındaki kız ingilizce bu kim dedi kapıyı açana benim arkadaşımın sevgilisi dedi girdim eve beklemeye başladım ben seven kız geldi arkadaşı dedi sevgilin geldi içerde seni bekliyor diye beni seven kız bana sarıldı sonra gezmeye başladım sonra kızla evde ilişki yaşadık arkadaşları benim müslüman olduğumu anladı beni seven kızın ailesine söyledi kızın ailesi kızı red etti biz müslüman bir adamla evlenmesine izin vermeyiz dedi kız ise ailesine karşı geldi ve evlendik kızın arkadaşları beni seven kızla konuşmadı sonra kalacak yer bulamadık dışarda yattık 1 gün beni seven kızın başka arkadaşı bizi gördü ne işiniz var burda dedi bizde kalacak yer yok dedik arkadaşı benim eve gidelim dedi gittik bizi evine davet eden kızın sevgilisiyle tanıştık biz herkez kendi sevgilisiyle ilişki yaşadı benim aşkım hadi bir tanem artık yatalım o sıra uyandım

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Cok cinsel icerikli bir gusul abdesti al derim

0|1
    0|0
  • Güzel rüya.

0|1
    0|0
Yükleniyor...