Ask ne mesafeye ne tipe bakar?

Hayatım boyunca hiç görmedim onu hic hemde c2den tanıştık yazdik konuştuk sonra kaderimin aynı olduğunu gördüm kaderimsin dedim sonra o gün o saatte çıkma teklifi etti ağladım bende sonra deli gibi mutlu oldum onu hic gormedim kokusunu cekmedim sesine kalbine hayran oldum en çokta kendini sert gibi gösterip içinde kedi yatan kalbine aşık oldum mesafeler var çok hemde her gece ağlarım ne zaman sarilicam die her gece millet sanal aldanma der ben ona kardesimden annemden çok güvenirim benim için vazgeçtiği şeyler benim yuzumden ailesiyle kavga ettiği zamanları unutup ona ne hainlik ne de nankorluk yaparım millete sevgilim var diyemem fotoğrafını istiolar bende yok ki fotoğrafı diyemiorum utandigimdan değil bana attiklari o salak fotografini görmediğin biriyle nie çıkıosun hemde sanal die attığı bakışlardan kacmak için bende gönlünü gördüm kalbini beni sevisini daha gormem gereken bir şey yok dunyadaki tek sorunumuz cinsiyetlerimiz ayni...

Güncellemeler:
2ay Kırıcı olmayı kesin
2ay Görüş?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk sadece kalbe bakar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• belkide gercek ask budur yuzunu tenini kokusunu duymadan almadan gormeden karsiliksizlik masumluktur. fakat kim bilir bu igrenc zamanda nasil biri oldugunu? cok guvenmemek lazimdir aslinda ama yureginin sesini dinle yap diyosa yap kimseyi umursama takma bu hayat senin onlarin degil mutluluklar :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ne kadar güzel birşey çünkü benimde görmeden konuştuğum 2 kişi oldu hiçbir zaman görünüş benim için bir seçim unsuru olmamıştır fakat yazının sonuna gelince hayal kırıklığına uğradım.

0|0
    0|0
    • 2ay

İstediğin gibi gülebilirsin saygım sonsuz. Hayatında istediğini yapmakta ve istediğini seçmekte de özgürsün. Saygı bekliyorsan ve alışılmadık birşey yapacaksanız da eleştirilere açık olmanız gerekiyor. Bu benim içinde geçerli emin ol senin bu kararından daha az kişinin inandığı farklı bir inanca sahip biriyim ben en az senin kadar toplum tarafından dışlanıyor ve eleştiri hakarete Maruz kalıyorum fakat umrumda bile değil. Tipim şeklim ve düşüncelerim kesinlikle topluma aykırı fakat ben mutluyum. Yazmışsınız ya ön yargılı toplumdan bıktım diye bende bıktım ama yazdığım yazıda sana saygısızlık etmedim görüşümü belirttim ve tecrübelerime dayanarak yaşayacaklarını tahmin ettim. Ben herkesi olduğu gibi kabul eden ve gerekirse destek veren biriyim ama Allah'ın yasakladığı birşeyin haram olduğunu bile bile o gübahı işleyenlere verilen hükümden habersiz bir şekilde ısrarla devam ederek tövbe etsen ne anlamı kalır? Tövbe bir hatayı bir kez daha yapmamaya söz vermektir.

• 2ay

Bu arada namaz Hakkı'nda biraz araştırma yapsan aslında çok çok yanlış anlaşılan bir konu olduğunu Kuran da binlerce kat daha mühim konuların olduğunu ve önceliğin onlar olduğunu bilseydin anlardın ki namaz ile kuruluşa ereneyeceksin ama tabiki senin hayatın ve senin kararların daha önce de söylediğim gibi Allah hidayet nasip etsin.

• hikaye başta iyi gidiyordu ama finalde ben şokk hayırlı olsun ne diyim :) ama kendi cinsine aşık olmak ilginç..

0|0
    0|0
  • 😂😂😂 bol şans

0|0
    0|0
  • Hehe tamam aşk o seninki. Zaten ferhatta şirini scorptan bulmuş

1|0
    1|0
  • C2 ne ki

0|0
    0|0
  • Bnde erkek sandım Lez misin

0|0
    0|0
  • Bu neydi şimdi ya

0|0
    0|0
  • Umarım AF'ne en yakın zamanda kavuşursun :)

0|0
    0|0
  • Sorun ney Can. Söyle ben sizi buluştururum ya. Masraflar benden görün tanışın koklaşın sorun yaptığın şeye bak. Bilet ayirim istersen hemenn.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sonunda gol atmışsın resmen 😂 nasıl oraya geldi konu hiç anlamadım ya 😄😨
    Umarım bir gün birbirinizi görürsünüz...

0|0
    0|0
  • Şimdi ne desem bilemedim inşallah yengeye kavusursun mu desem abla mi desem teyzemi desem bilemedim yine de saygim sonsuz tabi... :/

0|0
    0|0
  • Yeterki aşk olsun

1|1
    0|0
Yükleniyor...