Hiç SAPIK durumuna düştünüz'mü?

ben bundan yıllar önce acıbademde metrobüsten indim yanımda işten geliyorum yanımda iş arkadaşlarımda vardı otobüse binicez onlar sarıgaziye gidicek bende sultanbeyli geçicem neyse otobüs geldi zaten durak ana baba günü herkes binmeye çalışıyor ağır ağır otobüse yaklaşıyor normalde hiç işim olmaz binmem kalabalığın azalmasını beklerim ama iş arkadaşlarımla beraber gitmek için mecbur girdim bende kalabalığa önümde bir kız vardı tam kapıya yaklaştık kız birden döndü bana herkesin içinde '' sen ne yapıyorsun '' diye sordu bir an anlamadım herkes bana bakmaya başladı ''nasıl yani ne diyorsun '' dedim kız kapının önünden çekildi '' geç geç sen geç belli acelen var'' dedi ne konuşabildim ne binebildim herkes zaten bana bakıyor belli biri kıza ellemiş arkada beni görünce ben sandı kafayı yedim resmen o gün hayatımda en nefret ettiğim şey üzerime yıkıldı hayatımda bir kıza laf atmışlığım bile yoktur yoldan geçene bakmam umrumda olmaz insanlar, zaten paldır küldür dalan insanlardan nefret ederim öyle bir ortamda o duruma gelmek baya kötüydü

bayan eğer burdaysanız yanlış anlamadan dolayı özür dilerim ayrıca hayatımın en kötü gününü geçirmeme sebep olduğun içinde allah senin belanı versin :D :D

Güncellemeler:
1ay güncel

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• :D hayir yasamadim. Seni n olayda kötü olmus baya.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sapık durumuna düşmem imkansız. Çok şükür

0|0
    0|0
Yükleniyor...