Off bu babamm artık bıktım yalvarırım bir yol gosterın?

arkadaslar nolur bir fikir verin artık bıktım okula gelıyorum aklım evde kalıyo babam saçmasapan seyler yüzünden sorunlar çıkarıyo aklım hep annem de napacamı sasırdım?

Güncellemeler:
1ay En sonunda ıntıhar edicem...

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• İntihar edince ne olacak bir b*k mu olacak sanıyon sen intihar edince ne olacak
    en azından bir ailen var , evin var ister mutlu ol ister mutsuz ol bu ne saçmalık ya ne zaman brşey çıksa intihar edicem , annenin ya da babanın seni veya aileni hatırallamamasını istermisin istemezsin dimi o yüzden bu zihniyetten vazgeç tamammı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Inan benim babamda aynı yaşlandıkça daha beter bir hal aldı. Neyse artık annem dahil evde bir yabancı gibi yüzüne bakmıyoruz

0|0
    0|0
  • Her ailede olan şeyler kardeşim emin olabilirsin.

0|0
    0|0
  • anneni mahvedeceksen git intihar et oda dayanamayıp kıysın canına bunu mu istiyorsun saçmalama

0|0
    0|0
  • ne gibi

0|0
    0|0
  • ne yapıyor ki

0|0
    0|0
  • Adres ver dövelim :D

0|0
    0|0
  • ne gibi sorunlar?

0|0
    0|0
    • 1ay

Babam her konudan sorun çıkarır özel bir durum yok

• 1ay

çözülemeyecek sorun yoktur. intiharı falan düşünme sakın

• ALLAH etmesin ya söyleme öyle intahar eden ebediyen cehennemliktir

0|0
    0|0
  • karı koca arasina girme, durum ciddi olmadikca, ornek siddete basvurdugu anda araya gir,

0|0
    0|0
    • 1ay

Sıddet yok ama bu sekıldede ben cok yıpranıyorum

• 1ay

bunu babanin anlamasi lazim dı, senin babnda benim babamn kafasindan

Kızlar Ne Diyor 10

• Karıkoca arasına girme

1|0
    0|0
    • 1ay

Babam annemle sorun yaşayınca bana da tavır alıyo ben onlardan cok uzaktayım hıcbıseyden haberım yok benım telefonlarımı da açmıyor

• ama babana bir sey oldugundada en cok aglayan sen olursun bunu unutma. her ailede klasik yasanan belli seyler vardir ki turk kulturunde genellikle babalar hep boyledir sabirli olman gerek zamani geldiginde gocuceksin zaten o eden babanin o dirdirini bile ozlersin 👌🏻

0|0
    0|0
    • 1ay

Emin misin

• 1ay

Ikı hafta oluyo geleli umarım oyledır keşke senın kadar masumca dusunebılsem

• 1ay

kiyamam ya haberdar et intihar da soyleme bak uzme

• Her ailede sorunlar vardir yaş ilerledikce aksilesiyor ya da mulayimlesiyorlar benimde annem cok agresif bir kadın yapcak bisey yok dua et ve hataya düşme

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra değiştiremezsin

0|0
    0|0
  • Dua et sürekli

0|0
    0|0
  • Ks'a güvenme onlar sana kötü yol gösterir sjdjd

0|0
    0|0
  • Bol bol dua et