Icralik olursam ne olur?

Arkadaslar merhaba. Gecen yil temel lisede okuyodum annem senet imzalamisti taksit seklinde odemistik ama odenmeyeler var bizim aklimizdan cikmis sinav telasi falan derken dun mesaj geldi 15 ekime kadar odenmezse hukuk burosuna basvurulcak diye 1 haftada 1320 tl bulabilcek durum yok Şu an sizce ne olur eve haciz falan gelir mi yardimci olursaniz cok sevinirim

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• konuşun taksıt yaparlar bıraz peşin verın 200-300. ıcralık olursan avukat masrafları felan 3-4 bın olur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Boyle resmiyet iceren durumlarda resmi bir belge yollanir mesaj atilmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Borç yapilandirmasi yapılır taksitli olarak ödersiniz

0|0
    0|0
  • Hemen gelmez... Ama sizde bişeyler yapın... Ya milletin durumu bu kadar kötümü.. Kız 1320 tl diyor... Üzüldüm.. bukadarcık parayı bulamayan insanlar var demekki...

0|0
    0|0
    • 1ay

Eger baska bir sehirde ogrenciysen annen baban ayri annen daha yeni isten cikmissa 1 haftada bulamiyosun o parayi

• 1ay

Türkiye 'de yaşıyoruz 1300 tl para mı bu ülkede? Karın tokluğuna çalışıyor millet. Resmen Türkiye de ötv ödemek için yaşıyoruz.

• Git derdini anlat zaman versinler
    Haciz gelebilir

0|0
    0|0
  • Başvursunlar sorun yapmayın o kadar bizim 40 bin borç var her ay yasal işlem başlatıyorlar sözde hala bişey görmedik. Oldukça ödeniyor :)

0|0
    0|0
  • 3 Bin tl olmadan icra gelmiyor diye bir yasa çıkıyor diye duymuştum üzerine kayıtlı birşey yoksa zaten korkmana gerek yok

0|0
    0|0
  • bir bok olmuyor rahat ol :) Eğer olay avukatlık olursa sakın avukatla görüşüp birşey imzalama. Zamana bırak borcunu ödemeyince iş avukattan da çıkıyor. Faizi düşürüyorlar asıl borcun neyse onu ödüyorsun tecrübeyle sabit :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Tesekkurler icralik olursa avukat masrafi falan odersin dediler merak ettim

• 1ay

Rica ederim içini ferah tut kendini de sıkma. Herşeye rağmen buna da şükür ;)

• 1ay

Aynen cok sukur

• Herhangi bir yerden maaş geliyormu?

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayir

• 1ay

Hım ! Bu durum kötü o zaman icradan 2 - 3 kişi gelir icra fiyatı neyse o fiyata eş değer ya da eş değer tutarındaki malzemeleri alır. ;(((

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...