Çok asosyalim? Ne yapabilirim?

Babam küçükken beni hep ortamlardan uzaklaştırdı. Bir yere gitmeme bile izin verilmiyordu bana ve hala onlardan izin aliyorum. Yollari, gittigim yollari bile ezberliyemiyorum bundan dolayi. Cok utangacim ve cekingenim. Hayatim mahvoldu bildiginiz, gercekten berbat bir durumdayim. Ne yapabilirim sosyallesmek icin ve ozendigim insanlar gibi olmak icin?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sirf sosyal olacam diye kisiligin disi seyler yapma. Bir seylerden basladigin vakit sosyal olunur yeterki iste.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• bir sevgili bul ve sevis

0|0
    0|0
  • Ben aşırı asosyal biriyim arkadaşım pek yok veya olanlarlada pek vakit geçirmiyorum bilmiyorum bana göre güzel bişey ama yaş ilerledikçe bazen kendini yalnız hissedebiliyorsun o ayrı bişey

0|0
    0|0
  • Kimseye özenme kendin ol bence memnun olmalısın ne güzel baban koruyucu bir insan nankörlük yapma 🌹🌹🔫

0|0
    0|0
  • Bende asosyalim ama alıştım kanka. Dışarda çok zaman geçir sosyal ortamlara gir arkadaş çevresi edin vesayire..

0|0
    0|0
  • Tek caresi disarida zaman gecirmek zorlayacaksin bunun icin kendini

0|0
    0|0
  • kendini a sosyal olmadigina inandir hersey yoluna girer

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim Behzat Ç ' yi 3 kez bitirdim tekrar başladım :D boşver asosyal olmak daha iyi insan dırdırı yok tek takılmak en iyisi. Olacaksa da tek bir kişi olacak hayatında.

0|0
    0|0
  • seni açacak biri lazım

0|0
    0|0
  • senin icin elimden geleni yapmak isterim

0|0
    0|0
  • bir yerde çalış 3-4 ay içinde açılırsın

0|0
    0|0
  • sokağa çık

0|0
    0|0
  • face sayfasından ''Ozan ozan'' bu kullanmadığım bir hesap özelden bazı şeyler anlatabilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendin ol. Özenme kimseye. Gerek yok buna. Yalnız takılarakta cool olabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...