Neden bu yanlızlık?

bir anda herkes size sırt çevirdiyse yanlız kaldıysanız dışarı çıkarken bile yanında olacak biri canın sıkılınca konuşacak biri ya da moralin bozuk olunca derdini anlatacak biri yoksa ne yapmalı ;?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk, yazıldığı gibi okunmuyor aslında. Belirli kuralları var aşk'ın. Adı var onun bir kere ama ömrü kısa. Yaşanmışlıklarda yaşıyor aşk.
    Aşkta gurur olmaz diyorlar. Kalıplaşmış bişi bu artık. Aşk ve gurur yanyana gelemiyor hiç bir zaman. Ben aksini düşünüyorum. Aşkta gurur var hemde en çiğnenmişinden. En acısından var gurur.
    İnsanın canını en çok sevdiği yakarmış. Doğru çok doğru. İnsan yapısı gereği sevmek ister. Çabuk alışır ve çok acı çeker. Önceleri çekiniyordum aşk üzerine yazmaya ya o okursa diye. Sanırım anlamaya başladım aşk'ın felsefesini. Aşk acısının aşktan daha tatlı olduğunu öğrendim. Şarkılarla dost olmayı.
    Aşk'ın tarifi yoktur. Aşk bencildir. Aşk "o"dur. Aşk yaşanamayandır. Gözlerin dalıp da gittiği yerdir aşk. Uzaktaki vuslattır. Yanında akıp giden hayatındır. Seni besleyip bir güzel terkedip giden bir annedir aşk.
    Velhasıl üzerine çok söz söylenip küfürler edilip yine de peşinden koştuğumuz bir illettir.
    Çok ilginç aşk güzel şeydir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yazı yazmalı dertlerini yazmalı zaten şu an sırdaş devri değil kimse birbirinin sırrını saklamaz oldu dedikodu çoklaştı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sende kaldı mutluluğum arayıp her bulduğum rüyalarım umutlarımda sende...
    https://www.youtube.com/watch?v=VWUxaay5D74

0|0
    0|0
  • Bilseydim yalnız kalmazdım

0|0
    0|0
  • olur oyle

0|0
    0|0
  • Kelin merhemi olsa

0|0
    0|0
  • yanlızlık diye bir şey yok çünkü onun doğrusu yalnızlık :D dF:Gdfhdf

0|0
    0|0
  • Birini bulmalı

0|0
    0|0
  • Parka giderim kimse kafamı açmadıysa bir köpeğin yanına oturur sigara içer onu severim.

0|0
    0|0
  • yeter ki iste yalnız kalmak için bir sebep yok

0|0
    0|0
  • sanaldan birini bulurdum

0|0
    0|0
    • 2ay

yanımda olacak biri yoksa )?

• 2ay

yanındaki ile konuşacakların kısıtlı. kaç saat görüşebilirsin ki zaten yine mesaj ve tlf e kayacak. sanal diye burun kıvıran ve reelde arkadaş edinenlere bak hepsi elinde wp ile. güldüm :D

• bir kahve 😃😃?

0|0
    0|0
  • kendinle konusmayi dene insana en iyi arkadas yine kendisidir

0|0
    0|0
  • KAFASINA SIKASI GELİR İNSANIN

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...