Arkadaşlar türküm ama oyun hdpye sorularınızı alayım?

Arkadaşlar türk oğlu türküm ama oyun hdpye ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Al bakalım. İnkar edilemez bir şekilde terör destekçisi olan partiye oy verirken hiç utanmadın mı?
    Ha bu arada sordun ya, ne düşündüğümü söylemesem daha iyi. Yazarsam görüş kalkar da ondan.

2|2
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• oncelikle demokratik hakkindir mevcut politik tercihine hukuki olarak hakkin var ama ziya gokalp in ali kemale yazdigi siierdeki gibi... sen turk olsan olmasan turk dusmani.. cunku hdp bugunun olusan politik hareketi degildir...19 uncu yuzyilda İstanbul'da atilan 20inci yuzyilda politize olan bir hain olusumudur... zamanla dunya gorusleriyle reforme olmus yenilenmis... guncellenmistir...1915 yili turkiye icin cok onemlidir.. zaten istilip her mayis aylarinda onunuze koyulmasinin nedenide budur...1048 pasinler..1071 malazgirt..1176 miryokefelonla baslayan hazimsizligin 1915 canakkale ve ayni zamandaki ermeni olaylarina kadar gider... en son 26 agustos 1920 de buyuk taarruz... anadoluda turkun kaderinin yazildigi 1176 kilic arslan ve ataturkun ayni bolgede dunyaya turciha dedirten yani turkun vatani anlamina gelen turkiye kelimesinin yuzyillar sonra bile ayni mcuedahelesidir... iste bu hincak ve tasnak milli mucadelede kurt tealli cemiyetinin seyit abdülkadir capulcusunun torunlaridir... bunlarin amaci balkanlarda ve hatta arap fellahlarinin yaptigi devlet-i aliyyedeki yani osmanlidaki uluslasma hareketine zeka.. kultur ve guc bakimindan geri olan kurtler ve ermenilerin turkun yumrugu altinda ezilmelerinin eseridir..1923 le bitmedi bu is... bugune kadar suren ermeni-kurt ittifakindan hatta soguk savasta bolseviklerin katilimiyle devam etti.. sovyetler sonrasi yeninden guncellendi ve abd.. avrupa kaynakli oldu.. herzaman yularlarini dizginlerini tutanlar turkiyenin ve turk hakimiyetinin anadoldaki hazimsizliginin hdp ile icerdeki kiralik kursunlari olan pkk ile siyasi uzantisi hdp ile devam etti ediyorda... turkiyenin demokratik devlet yapisini ve turk milletinin sabrini suistimal eden bu kiralik zihniyete oy atan turk olamaz o yuzden...

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bak saygi duyuyorum istedigin partiye verebilirsin istedigin goruste olabilirsin ama surda bir dur kardesim "TURKUM" yazamazsin oraya onlara verirken

0|1
    1|0
  • biyolojik olarak türk olabilirsin ama TÜRKLÜĞÜN SEREFİNE nail olamamıssın en kötüsüde bu zavallı

1|2
    1|0
  • Küfür ederdim de şimdi kaldirirlar.

0|0
    1|0
  • Türklüğünden bir şüphe et oyu kullanmadan önce

1|1
    1|0
    • 1ay

adanada yaşıyorm mardinli arkadaşım sayesinde oyumu kullanıyorum

• 1ay

Camdan atla dese atlamazsın

• Hayırlısı.

1|0
    0|0
  • o baştaki TÜRK kelimesini kullanmamanı rica ediyorum

0|1
    1|0
  • Mantik ne?

0|0
    1|0
  • ne diyelim senin oyun senin seçimin bende oylarımı boş atıyorum

0|0
    0|0
  • Vatan hainisin ne diyelim

0|0
    1|0
  • resmen sutlu cıkolata sevıp ucuz dıye bıtter yıyorsun

0|1
    1|0
    • 1ay

ne alaka

• 1ay

turksun bu senı sutlu cıkolata yapıyor ama ucuz dıyede hdp yı tutuyorsun

Erkekler Ne Diyor 9

• Hdp'nin doğru bir seçim olduğu kanısına nereden vardın? Hangi düşünce seni buna telkinledi?

1|0
    0|0
    • 1ay

çalışdığım lokantadaki kürt kardeşlerim sayesinde

• 1ay

ama mardinli arkadaşım bu partinin hak yolu olduğunu söyledi ondan atıyorum

• 1ay

İnsanların ne söylediği önemli değil senin ne hissettiğin ne düşündüğün önemli koyun olduğunu hala kanıtlayacak cümleler kuruyorsun dahada diyecek bir şeyim yok selametle gözüm

• Türk'ün t si buyuk yazilir.

1|2
    0|0
  • 0|1
    1|0
  • küfür edecem ama kaldiriyorlar

1|2
    1|0
  • kesin askerliğide bedelli yapmışsındır sen =D

0|1
    1|0
  • Ne olursan ol. Fikirlerine saygı duyarım ben. İster mhpye ister chpye ister akpye ister tkpye istersen hdpye... yani ne olursan ol yine gelllll...

1|0
    0|0
  • Herkesin oyu kendine ama şunu da belirteyim;sakın her yerde söyleme bunu başına bir şey gelebilir dışarda çok koyu milliyetçi var.

1|0
    0|0
    • 1ay

ama kürtler atıyor onlara neden bir şey yapmıyorsunuz? ben atıncamı suç anlamadım gitti

• 1ay

Kardeş öyle bir şey değil bu. Milliyetçiler ırk falan demez ayrım yapmaz bu konuda. Onlara göre Kürtler atınca da suç. Benim dediğim gibi özgür bir ülkede yaşıyoruz istediğine oy atmakta serbestsin.

• belki sen bir oryspdan oldun baban belyli değil. kendini türk sanıyon

0|0
    0|0
  • Vatan satanlardan yanaysan bizden değilsin onlar kürt de değil ne Türkün ne kurdun insanlari vatan hayinleri onlar turk olabilmesi icin vatancil olmali kurt değilim ama kürt kardeslerimiz kurtlugunu yasar ssygimiz var onlar ermeni sinifina giriyor

1|0
    1|0
    • 1ay

yo benim hpli kardeşlerim hepsi çok iyi insan

• 1ay

Kürt var kürt var

Yükleniyor...