Bu saatten neden uyumadınız?

Beni 22 günlük oğlum uyutmuyo. Hiç bir sıkıntısı yok bezini değiştirdim, karnını doyurdum, gazını aldım ama uyumuyo. Şimdiden ilgi manyağı sıpa.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• daha cok cekersin. tavsiyem gunduz o her uyudugunda sende uyu. o uyudu diye biseyler yaparsan mal gibi olursun. dikkat et asla kucaginda ve ayaginda bekletme.

0|0
    0|0
    • 1ay

Kucak ya da ayak olmadan uyumuyo zaten şimdide ayağımda sallıyorum bir saattir hâlâ uyumadı tam uyudu deyip duruyorum ağlıyo 😔 gündüz de pek uyumuyo akşam 8 gibi uyudu tam bende biraz uyusam derken misafir geldi bebek görmeye pek bir meraklı toplumuz bu kadın lohusa rahat bırakalım uyusun dinlensin diyen yok

• 1ay

Bu fayda etmezse mutlaka denerim tabi bunu kullanırsam. Benim dediğimde doğal 5 ml damla 40 lira

• 1ay

duymadim ama dogal birseydir belki. sende yediklerine dikkat et.

En İyi Kız Görüşü

• Bebekler genelde ağlar ilgi ile alakası yok. Biraz göğsüne yatır belki senin kokun kendini güvende hissettirir. Ortama adapte olamamış :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Karnı tok olsa da emmeyi seviyo ve fazla emdiğini sürekli kusuyo göğsüme yatırınca da aranıyo boynumu omzumu emmeye kalkıyo emecek bişey bulamayınca sinirlenip daha çok ağlıyo

• 1ay

Ağlamayana meme yok sözünü hatirlattin bana :D
      Bunun belli bir periyotu vardı. Tabiki süt yeni doğan için çok önemli özellikle sarılık riskinden dolayi. Tam zamanları bilmiyorum yeğenimde mesela 30 dk bir emziriyordu ablam hatta uyudugunda dahi ayak topuğunu hafifçe sıkıyorduk o şekilde emziriyordu. Günde 9 10 bulur emzirmek. Bunuda 24 saatte vurmak gerekiyor. Gerçi her çocukta ayrı ayrı.

• 1ay

Doktor 2 saatte 1 vermemi söyledi gelişimine göre yine ben insaflı davranıp 1.5 saat yapıyorum çok şükür hiç sarılık olmadık. İlk zamanlar emmemesine rağmen bir şekilde anne sütüyle besleyip haftada 500 gr aldık ☺ gözleri hâlâ fıldır fıldır 👀

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...