Doğuda memurum , karşı komşu, çocuğunun kulağına sinek kaçmış diye beni uyandırdı? Siz olsanız ne yapardınız?

Çocuk " öğretmenim kulağımın içinde sinek sesi var" diyor. Bende elektrikli süpürgeyle çektim. Dr gidin dedim gitmediler napim. Sinirim bozuldu ya iki gün önce de yemek yemiyor diye kapımı kıracak gibi çaldılar şimdide uykumu böldüler. Bıktım

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Herşeyi devletten beklerler. Sen devletsin dostum ☺️☺️ En kolay ulaştıkları devlet birimi olunca kör tuttuğunu derler ya ondan 😂😂

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• ee soyle onlara dr degilim de

1|1
    0|0
    • 1ay

Anlamıyorlar.

• 1ay

Doğulular deyince hepsini bir tutma. Herkes farklı bir birey yaptıkları cahillikten öte rahatlık

• 1ay

oyle canım valla tavrini koy

Erkekler Ne Diyor 13

• bir mum başka bir mumu yakmakla ışığından bir şey kaybetmez diyen Mevlana senin gibi salakları kastetmiyordu galiba.. cahiller işte korkmuşlar sana gelmişler. anlat, yol yordum göster. uykusuzluktan ölmezsin merak etme.

1|0
    1|0
    • 1ay

Mevlanayi ağzına alma empatiden yoksun cahil kişilikli işsiz. Ne anlarsınız siz. Burda yaptığım fedakarlığı anne evladına yapmamıştır. Bari acil olmayan bir durum için gece rahat bıraksınlar. Çok mu şey istiyorum. Allah seni de böyle zor durumda bıraksın ki sende anla anlayışın varsa

• 1ay

Kendin gibi sanman normal. Bıktım bu ülkenin anlayışsız , görgüsüz cahil insanindan. Hepiniz kötülüğü hak ediyorsunuz. Canınız cehenneme

• 1ay

ya çocuğun üstüne domates suyu dökülür. senin kapını çalarlar. memur hanım bu leke neyle çıkar derler. öyle cahilin bende ta... bir şeyler yaparım ama bu sağlık sorunu gibi bir durum. korkmuşlardır, çocuklarının kulağına bir şey olur diye düşünmüşlerdir benim fedakar kardeşim. sinirlenme hemen :)

• O halde memur olmayıverseydiniz bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...

0|0
    1|0
  • "Yetki mercii" olarak görüyorlar seni belli ki. Hoş mu? Değil...

1|0
    0|0
  • Sora da derler dövlet bize bahmiyiii esprisini mi yapalım?
    Elinden geliyorsa yardım edeceksin tabi.

0|0
    1|0
  • Takılma bu kadar sana güveniyorlar ki kapını çalıyorlar

0|0
    1|0
  • Trol olduğun ilk cümlenden anlaşılıyor :) zavallısın.. yarın bir gün evinde acillik bir sıkıntı çıkınca görecez seni

0|0
    1|0
  • Köy de felan mi görev yapıyorsun?

1|0
    0|0
    • 1ay

Küçük bir ilçe

• 1ay

Bende doğuda görev yapıyorum ilginç senin başına gelenler sonuçta doktor da değilsin

• nolur yardım etsin söz konusu çocuk gudubet karı :D

0|1
    0|0
    • 1ay

Allah aşkına gecenin bu saatinde ben niye uykumdan uyandırılip yardim isteniyorum. Acile gitsinler. Normal mi bu yaptıkları?

• 1ay

tamam sus görmek istemiyorum seni de sorunu da

• 1ay

Kes sesini ve defol o zaman.

• Seni bilir kişi görmüşler kapını çalmışlar aptal insan

0|0
    1|0
  • :D :D :D trolliçe

0|1
    0|0
    • 1ay

Keşke trol olsam. Ins sende benim durumumu yaşarsın da anlarsın

• 1ay

yaa bırak allahını seversen ya :D :D :D çocuk yemek yememişte öğreymene sormaya gelmişler doğuda hiç yaşamasam inanıcam troll değilsen niye gizliden soruyon sanki cinsel soru mu sordun :D :D :D

• 1ay

Inanamak zorunda degilsin yorum yapma.

• Hahaha komedi ya

0|0
    0|0
  • Doğuda memurum nedir ya niye ayrımcılık yapıyorsun canım boktan boktan sorular ya

0|0
    1|0
    • 1ay

Siz beyniniz olmadan nasıl yorum yapıyorsunuz. Neresinde ayrımcılık var sorumun. Digerlerine yazdığım yorumları okuyun. Allah cezanizi versin hepinizin be.

• Gel benle evlen tayinini istanbula aldırmış olurusn hem :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• :) elektirikli supurgeyle cektim ne ya

0|0
    0|0
  • Şöyle rahatsız etmeyin de yin

1|0
    0|0
    • 1ay

Ah be güzelim keşke öyle olsa

• 1ay

Allah yardımcıniz olsun cidden zor insanlar çok cahillesmis

• Elektrikli supurgeyle mi cektin🙈🙊ve doguda memursun ogretmensin yani 😒

0|0
    0|0
    • 1ay

Annesi kalem sokmak istemiş. Acilede gitmiyorlar başka çarem kalmadı. Eve girdiler bekliyorlar birşey yapayım diye. Ne yapsaydım.

• Yazık ya. Beraber gidin doktora 😬

1|0
    0|0
    • 1ay

Gitmek istemiyorlar ki dedim kaç defa. Arabayla götüreyim diye. Kabul etmediler.

• 1ay

Hay Allah yazık çocuğa, nasıl uyur ki şimdi 😓

• doguda olmakla ne alakasi var anlattigin komsunun acaba

0|0
    1|0
Yükleniyor...