İnsanlara insan gibi davranmanız için illa gösterişli mi olmamız gerekiyor (detayı okumayan zahmet edip cevap yazmasın)?

Benim boy zaten çok kısa. Üstüme göre güzel bir şey bulamam. Millet bilek boy giyse bileğine oturur, ben paçasını kestirdiğim için geniş durur. Millet salaş gömlek giyer fıstık gibi olur, ben giyerim elbise giymiş gibi olur. Neyse.. Geçen yine gayet normal bir şekilde giyinip otobüse bindim. Yanıma bir çocuk oturdu. Gözlüklü, ağzında sakız. Havalı bir şey işte. İnmek için yöneldiğim an "incen mi kalkıyım mı" dedi ukala bir tavırla. Düşündüm o an, yanında benim yerime uzun boylu, güzel bir kız olsaydı kesin "inecekseniz kalkayım" derdi. Gerçekten insanlara insan gibi davranmanız için illa gösterişli mi olmamız gerekiyor?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• sende yok yatıya kalcam dıyeydın kanks

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle iütfen kendini küçümsemeyi bırak. 150cm boyunda iyi bir ünv. de okuyan özgüvenli ve gayette hoş bir akrabamız var. karşı cinsin ilgisini çekebilecek biridir. görselliğin boydan ibaret dğl kendine güvenmeyi denemelisin. o çocuk ve ve nice benzeri... zaten neden bu hayatta olduğunu bilmiyor. dünyası kendinden ibaret olan biri için bu yanılsamaya kapılma

0|0
    0|0
    • 1ay

Benim de boyum 1.50 ama sıradan bir tipim var, hatta çirkin de sayılırım. Aslında erkek arkadaşım var zaten ama genel olarak dışarıdaki insanların bana karşı tavırları hoşuma gitmiyor..

• 1ay

bu hislerin karşındakilere yansır. ben en son hiç güzel denemeyecek bir kızın çok yakışıklı bir çocukla evlendiğine tanık oldum :) şaşırdım diyemem çünkü kız kendini değerli buluyordu her halinden yansıyor bu

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Herkesin derdi bu olsa keşke.

0|0
    0|0
  • boyla alakasi yok o insanin genel tavri öyledir

0|0
    0|0
    • 1ay

Sanmam. Yanında güzel, makyajlı, güzel fizikli, güzel giyimli biri olsa kibarlaşırdı şerepsiz.

Yükleniyor...