Öğretmenlerin maaşı az mi? detay fotoda?

adam nasıl bir öğretmen 152 bin tl lik arabaya binio? X3 un ogretmenden olmasi hiç çekici değil benceöğretmenlerin maaşı az mi? detay fotoda?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Öğretmenlerin maaşı az değil bizim hayatımızı mahvederler okula gelip ders anlatmazlar çocuguı en güzel okula gider özellikle mat öğretmenlerinin evine 10 bin tl girdiğini biliyorum birde eşleri var rn az 17 bin tl bu yazıyı yazdığım için bana sa laksin sen anlattığımızi anlamiyorsun gibi şeyler söylerler hepsi gö t

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ögretmen iş kuramıyor mu baska bişeyde ticaret yapamaz mı. oo sen böyle dusnuyosan.. üni proflarıda 7.5 alıyo en az

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aileden miras kalmıştır

0|0
    0|0
  • Bizim bir kimyacımız vardı kadın ayda bir araba değiştiriyordu meğer babasının galerisi varmış hiç unutmam valla olabilir yani😂

0|0
    0|0
  • Bize ne milletin parasından

0|0
    0|0
    • 2ay

Yok o yüzden paylasmadim. açız die maaş yetmio die tv ye çıkıp duruyolar. Ayrıca okulumdaki hocalardan da duydum o yüzden

• Özel ders denilen bir şey var...

0|0
    0|0
  • baba parası olabilir

0|0
    0|0
  • bende öğretmenim. 20 bin ben verdim 30 bin babam verdi aldım istediğim arabamı. yani ailenin maddi durumu iyiyse katkı sağlayabiliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dershanesi vardır belki

0|0
    0|0
  • Aileyle alakalı değil, özel derslerin getirisi fazla oluyor, maaşı 3 katına çıkarıyor, tahmini olarak aylık 10-15 bin lira gibi bir ücret kazanılıyor özel ders ve okullardan.

0|0
    0|0
  • Ne öğretmeni olduğuna bagli lisede mi unide mi. Unidekiler parayi skiyo

0|0
    0|0
  • Kocasi almistir genco

0|0
    0|0
Yükleniyor...