''Whatsapp var mı?'' nasıl bir soru kalıbı?

Ne düşünüyorsunuz bunu sorarken çok merak ediyorum :D
Yok ben 12. yüzyılda yaşıyorum hala sms ile haberleşiyorum, mutluyum falan mı. Lütfen açıklayın bana bunu :D

0|0
10|27

En İyi Erkek Görüşü

• wtsup a uyumlu telefonun var mı demek istiyor. kalıbın içinde gizli ''instan, snap in var mı?' soruları da geçer.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Benim yoktu. Bu mayıs ayından beri var. pek de kullanmam wp yi. Yani sorulacak soru.

0|1
    0|0
  • whatsupp var mı he var ne edeceksin ya da yok ben duman yoluyla iletişime geçiyorum falan :D

0|0
    0|0
  • normal tuşlu düz telefon kullanan yani whatsappı olmayan tanıdıklarım var :)
    hadi bunu geçtim, akıllı telefonu olup whatsapp kullanmayan tanıdığım da var. güvenlik riskleri sebebiyle :)

0|0
    0|0
  • Whatsapa geçeli 1 yılı doldurmamış biri olarak tel istemenin şeycesi gibi bişey o ne la öyle tel versen ya desen ya:/

0|0
    0|0
  • Niye kullanmayanlarda var
    Olamazmı yani
    Benim mesela bir aralar yoktu
    Yok ben kullanıyorum wp falan diyordum

0|1
    0|0
  • Birisi bişey göndercek whatsapp dan yollarım diyo. Ama kardeşim ya ben seni telefon listemde istemiyorsam? Mailin varsa at onu kullanmıyorum diyorum genelde yakın olmadıklarım ya da fazla sevmediğim kişilere.

0|0
    0|0
  • Whatsapp kullanmayı sevmiyorum kullanmıyorum da😎 arayarak isimi hallediyorum😂

0|1
    1|0
  • sevmek zorunda mıyım

0|0
    0|0
  • Harbi sadece Sms ile mesajlaşan var mıdır merak ettim şimdi?

0|0
    0|0
  • Madem telefonunu vermicen niye bu kadar uzatıyon ak

0|0
    0|0
  • ne diyelim 'numaranı ver' mi? türk kızları zaten zor ve nazlı insan böyle kibar taktiklerle avlamaya çalışıyor işte

0|0
    0|0
  • 12. Yy da sms mi kullanıyordn 😳😂😂

1|0
    0|0
  • 2 haftadır çağ dışı yaşıyorum avrat sinirlendirdi beni.

0|0
    0|0
  • niye olamaz mi? ben sms kullanmayi tercih ediyorum mesela.. whatsapp kadar malca bir sistem yok

0|1
    0|0
  • numaranı ver burası kasıyo demenin yeni versiyonu sanırım

0|0
    0|0
  • ben whatsapp kullanmıyorum sevmiyorum daha doğrusu ne olduğununa dahi bir fikrim yok

0|1
    0|0
  • Ben 3-4 aydır kullanıyorum. Soru gayet normal o yüzden :)

0|1
    0|0
  • biz güvercin salıyoduk :( whatsapp nekine :D

0|0
    0|0
  • telefonun var mı yerine bu soru geçti:D

0|0
    0|0
  • Deli misin

0|0
    0|0
  • Muhabbet açmaya çalışmış

0|0
    0|0
  • Millet eski taş cagında kalmıs sen bakma onlar posta güvercini hbrlesıolar 🤗

0|0
    0|0
  • '' Telefon numaranı verir misin? '' in uygarlaşmış hali :D

0|0
    0|0
  • Sizinki bişey mi biz ailece dumanla haberleşiyoruz

0|0
    0|0
  • Benim whatsappım yok

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• dünyada farkli farkli uygulamalar kullaniliyor herkesin whatsappi yok. ve telefonlarda sms özelligi oldugu sürece sms kullanmak normal

0|0
    0|0
  • Neden olmayabilir
    Mesela örneğin ben ilk çıktığı yıllarda whatsapı aktif kullanıyordum bir kaç yıl kullandım sonra bir yıldan fazla süre kullanmadım kaldırmıştım sonra arkadaşlarımın ısrarına dayanamadım ve tekrar kullanmaya başladım

0|0
    0|0
  • Burasi kasiyor whatspp var mı

1|0
    0|0
  • Gerçekten azımsanmayacak sayıda whatsapp kullanmayan insan var. Nerede yaşıyorsunuz siz uzayda falan mı?

0|0
    0|0
  • 12ci yüz yılda mesajlaşabilen tek insan sen olduğuna göre, böyle sorulara gülmen çok tuhaf

0|0
    0|0
  • Benim yok yane dndn

0|0
    0|0
  • Wp kullanmayanlar var kanka öyle deme hsjsnsnsn

0|0
    0|0
  • Numara sormanın farklı versiyonu.

0|0
    0|0
  • olmayan var mı dumanla haberleşmiyoruz sonuçta