Yanımdaki beleşçiden nasıl kurtulurum?

Arkadaşlar ben elektrik okuyorum hoca beni berbat bir yere gönderdi staj için ben ordaki çoçukla konuştum onun tanıdığı bir yere girdik medipol hastanesine evraklar felan filan yol masrafı benden 40 lira çıktı ondan 10 lira öğrenci kartıda yok diyor ben sonra veririm şimdi bişey dicem olmucak sonuçta onun sayesinde staj yerini buldum şuanlık birşey demiyorum şimdide 2 gündür sabah tramwaya geliyo banada bas diyor beraber geçelim adam sırf beleşçilik için yarım saat yol yürüyor benim olduğum durağa geliyor böyle peze venk bir insan yok yani sırf staj yeri buldu diye idare ediyorum ama vallahi gına geldi çoçuktan ulan parası yok desem adamda benden fazla vardır ama gelipte yüklüyeyim demiyor staj yerindeki adam bizi farklı hastanelere yollucakmış onu bekliyorum şimdilik ama her sabah her sabah yapılmaz yeminle çoçuk bide çıkışta bide benle geliyor bide orda tramwaya basmamı istiyor sonunda küfür edip kavga edicem o duruma getirdi nazik bir dille ima ediyorum diyor çokmu görüyorsun felan gibi konuşuyor ben iyice ayar oldum

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tamam bulmus da yani insanin insana elinden geldigi surece yardim etmesinden daha dogal ne olabilir? Illa bir karsilik isteyecekse bunu bastan soylemeliydim. Sen onunla sana staj bulursa ona enayilik yapacagina dair kontrat mi imzaladin? Param yok de odeme.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kartda para var şu an adam bakıyo bide kaç para içinde kalmış diye diyor bitince yüklerim ya harbi dalıcam pazartesi sırf erken binip gidicem sabahın köründe diyor beni bekle staj yeri buldu diye kendini birşey zannediyo bir iyilik yapıyo 40 tane iyilik istiyor geri ne biçim bir insandır bu

• 1ay

Tavsiyene uyup bugün kart basmadım sabah bir baktım 20 kere aramış bedavacı herif diyo bana bekle dedim ben bindim kendi başına geldi demekki gelebiliyormuş

• 1ay

Cok iyi yapmissin. Insanlari enayi yerine almamayi ogrensin. Kendini kullandirtma.

• Yok artık trol gibi biri 😂 sen neden yüklemiyorsun diye sor oblar imadan anlamazlar o da cevabını verir mantıklı açıklama yapmazsa direk söyle sen de yükle gibi gibi

0|0
    0|0
  • Fazla bile idare etmişsin en gıcık tip ödeşelim de tost ısmarla abi öğrenciyim bana güvenme de kendine kadar doldur limiti

0|0
    0|0
    • 2ay

şimdi onunla aynı yerde staj yapıyoruz sırf yüz yüze bakıyoruz diye bu kadar idare ettim farklı yerde olsak çoktan ayarı verirdim bide utanmadan her sabahın köründe diyor beni bekle beraber gidelim sırf ibnelik olsun diye erken binip gidicem ararsada bekleyemedim dicem gelsin tek başına güzel kardeşim ya 20 yaşında adam açıktan okuyo bide

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...