Babanız Nasıl Biri Sever Misiniz Onu?

ben babami sevmem.. hayat boyu dogru duzgun calismamis hicbi yerde dikis tutturamamis ganyan bayinden cikmayan yalanci surekli millete borc takan bes para etmez adamin tekidir ama babadir sonucta fakat sevmem kendisini bize cok cektiriyor... sizin babalar ne alemde var mi benim gibi olan?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Sevmiyorum, derttasız. Sorumsuz, kendini akıllı sanan insanın teki. Yüzünü gormeyeyim kavga etmeyeyim diye odamdan çıkmıyorum

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• herşeye bağıran çağıran takıntılı biri.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• benimde hayirsiz bir babam var iki haftada bir gorusmeye giderim ondada yemek yer kalkariz daha hangi bolumde okudugumu bilmez

0|1
    0|0
  • Sorunlu bir iliskimiz olmasina ragmen cok severim. Ayni ortamlarda bulunmamak icin elimizden geleni yapiyoruz ama ona karsi hissettigim bag ne yaparsa yapsin kopmuyo

0|1
    0|0
  • Severim fazla kurcalamaya gerek yok.

0|1
    0|0
  • Babam mukemmel bir adam kurban olurum ona cok seviyorum mutluluk. kaynagim benim 😊😊

0|1
    0|0
  • severim yemez yedirir

0|1
    0|0
  • Sevmem çok sinir bozucu

0|1
    0|0
  • ben de eh diyorum iddaa bagımlıısı calısıyo ama yakında çıkar işinden benim de başımı yiyo işe başliyim diye..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Keşke insan anasını babasını seçebilseydi.
    Annem ve babam ile ilgili bir sorunum olduğundan değil, hiçkimsenin senin anlattığın tarz insanların çocuğu olmasını istemediğim için.

0|0
    1|0
Yükleniyor...