İnsanları Atatürk ten soğutan kişiler bence Atatürk'ü ilahlaştıran yarı tanrı olarak betimleyen kişiler sizce kimler?

İnsanları Atatürk ten soğutan kişiler bence Atatürk'ü ilahlaştıran yarı tanrı olarak betimleyen kişiler sizce kimler?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Evet.. atatürkün mezarini tapinak olarak görenler var. sorsan kabul etmezler, kendileri farkinda degil.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanları Atatürk'ten soğutan kesim atatürkçü-kemalist kesimdir.

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Atatürk'ü sevmeme sebebim; çevre, din, dil, ırk vs... hiç kimse değil. Elimde böyle bir hak var ve evet sevmiyorum. Yalnız şunu söyleyeyim, ben siyasi kişiliklerden hoşlanmam. Hiçbirinden! Açıklamaya uzun girersem yanlış anlarlar diye kısa kestim.

0|2
    0|0
  • Bence Atatürk'ün arkasina siginip her boku yiyip sonra biz Atatürkçüyüz (!) diye dolanan cehape milleti sebep oluyo. bir chp binasina chp li olarak gir bir iki taneden fazla Atatürk sever bulamazsin. Hepsi düşman. Ama MHP li AKP li olarak gir. Oyle anlatirlar ki Atatürk'ü ilahlastirdiklarini sanarsin. (Tarafımdan bizzat denenmis onaylanmistir) bizim milletimizde bu lalere bakip Atatürk'e dusman oluyo iste.

1|2
    0|0
  • of yorumları okudum da yazık be size. insanlik böyle demek nankor

2|0
    1|1
  • Atatürk'ü mü ilahlaştırmışlar aggdggd tayyip erdoganı peygamber ilan edenlerin köprüden atla dese atlayacak kişilerin kalkıp şöyle konuşmalar yapması çok komik ahahhaha

2|0
    1|1
    • 2ay

Tayyip çi felan değilim ben hem Tayyip çi olsam Atatürk ü sevmezdim bir çoğu sevmiyor

Erkekler Ne Diyor 2

• Atatürk'ten ne soğuğum ne de sıcak. Bence en büyük sebebi ataları putlaştırma takıntısı. Onunla değil kendinle övünmeyi öğrenmen lazım ( sana demiyorum yanlış anlama, genel)

0|1
    0|0
  • ATATÜRK dünya genelinde saygı gören sayılı kişilerdendir ve bir çok yabancı ülkede heykeli vardır. ATATÜRK sayesinde buralardayız

2|0
    1|1
Yükleniyor...