Bir kız var ve iki tarafta birbirini sevmiyor ne yapmalıyım?

Arkadaşlar 3 yıldır bir kız var ve okulda adı çıkmış popüler, zayıf, güzel ve egoist kendini bişey sanan tiplerden ama hakkını vermek gerekirse gerçekten çok güzel ve fiziği çok çok güzel özeniyorum.3 senedir kızı tanıyorum ama tanışmışlığım yok çünkü o popüler ben ise kendi hayatında takılan birisiyim zıtız. Bu kız bizim etüte geldi ve ilk günler konuştuk arkadaşlarla ara sıra muhabbet ettik iyi kızmış dedim fakat 2 3 gün sonra bana ezik muamelesi yapmaya başladı yok efendim salakmışım yok efendim tipsizmişim çirkinmişim. Soğuk davrandım kıza naber dedi bana dalga geçer gibi iyi dedim gittim. bir kaç ay geçti kız benle uğraşmaya başladı etütte test çözüyorum çok konuşuyorsun git başka sınıfa sen gelme diyor oysaki 1 kere konuşmuştum derste soru soruyordum kıza dedim konuşmuyorum siz konuşuyosunuz saç baş giricem bir gün kızda sadece benle dalga geçermiş gibi gülüp laf atıp dönnüyo ben laf atınca gülüyo arkadaşlarıyla ezikliyo falan beni ben ne yapayım bir tehdit ediyim mi bir saç baş giriyimmi ne derse takmayıp duymamazlıktan mı geleyim benimde bir raddem var bıktım!

Güncellemeler:
2ay Yaşım 27 değil 18 :D

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bu popüler egosu tavan yapmış bir kız dehil 😀 seni kıskanan bir kız haberin olsun. .. bırak ugrassin hiç bişey yapma. İnsanları ezerek onları ezik hissettir hayat felsefesi.. az konuş öz konuş ama gerekince lafını ver. Çok da umursamiyormus gibu yap alaycı gül bişe derse... sen de onu gıcık et uzun lafın kısası. ..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Ulan gözlerime... İki taraf da birbirini seviyor diye okudum; lezbiyen temalı aşk hikayesi sandım. Neyse... Sakın kavgaya bulaşma derim.

1|0
    0|0
  • gül geç ya değmez de zayif insanlar onlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...