Şiddete uğramış 20 yaşındaki bebeği olan genç kız ne yapmalı?

İyi akşamlar arkadaşlar. Bu kızı tanımıyorum ev arkadaşımın arkadasiymis benden Rica etti bizde kalabilir mi diye. Tamam dedim.
Kızın hikayesi kısaca şöyle; bu kızımızı 18 yaşındayken babası 38 yaşındaki kuzeniyle evlendirmeye çalışmış. Bu da 2 yıllık sevgilisine kaçmış onunla evlenmemek için. Doğal olarak aile kızlarını reddetmiş. Kız sevgilisiyle evlenmiş ama evlendiği günden itibaren hergun şiddet gormus, şimdiye kadar sabredip dayagimi yiyip oturuyordum ama bugün beni ciril çıplak soyup bebegimin önünde kemerle dövdü, sonra elinde bıçakla kovaladi kapının önüne koydu beni dedi.. hakikaten baktım vücudunda kemer izleri var.. bebeğe de zarar veriyormus arada sirf kız çocuğu olduğu için bu benden değil bile demiş. Evde yemek yedirdim 1 haftadır yemek yememistim çok teşekkür ederim dedi... yemeksizlikten sütü kesilmiş bebeğini emziremiyor..
Kizin annesi bebeğini biraksin gelsin öyle geliyorsa diyor. Babası zaten gördüğü yerde öldürecek. Devlete siginsa bebeğini yetimhaneye veriyorlarmis bebeğimden ayrılmam diyor. Kız şu an benim evimde kalıyor. Bende bir yandan korkuyorum kocası balici gibi işsiz güçsüz bir tip evimi öğrenirse kapima dayanır diye korkuyorum. Kız basinayiz çünkü.. bu durumda birini kapının önüne koyacak da değilim.
bir akıl verin lütfen...

0|0
114

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...