Kapalı bayanlar saçlarını yapmaya özeniyormu?

Öncelikle bende kapalıyım aslında isteyerek kapanmadim ama şöyle böyle alıştım. Bazen saçlarımı yapmayı çok özlüyorum kıyafet olarak değil ama saç kısmında zorlanıyorum sizede böyle oluyormu?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• özlemeniz gayet normal. benim tanıdığım kapalı kişiler de özeniyor bu nedenle evde kafalarını açıyorlar arada boyuyorlar saçları benden bakımlı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kapanmak diye birşey yok arap kültürü sadece
    24/NÛR-31: İnanan kadınlara da söyle, onlar da gözlerini bakılması yasak olandan çevirsinler, iffet ve namuslarını korusunlar, süslerini göstermesinler, elde olmayarak açığa çıkan ve görünen kısımları hariç, cazibe ve güzelliklerini açığa vurarak dikkat çekmesinler ve bunun için başörtülerini, göğüsleri üzerine sarkıtsınlar ki, boyun ve gerdanlarından birşey görünmesin.
    Bu da ayet gögüslerin üzerine sarkıtsınlar diyor başla ilgili birşey yok

0|0
    0|0
    • 2ay

Göğüslerinin üzerine sarkitabilmen için başını örtmen gerekmiyomu? Keşke dediğin gibi olsa ama kendimizi kandırmaya gerek yok

• 2ay

Hayır boynuna eşarp sararsın gögüslerini kapatmış hemde sarkıtmış olursun

• zorla başını kapattılar demek.. Çok ilginç gerçekten ülkemizdeki durum. Din babadan anneden oğula zorunlu geçiyor.

0|0
    1|0
    • 2ay

Böyle olması daha iyi tabiki bir karşıtlığım yok sadece özlüyorum saçlarımı derdim zorla veya isteyerek olması degil

• 2ay

tabiki zorunlu olarak ailelerin başını kapattırmaları çok iyi değil mi? İnsanlar dinini kendi seçmeliler. doğrusu budur. Düşünce özgürlüğü diye birşey hiç duymadınız galiba

• 2ay

Bakınız şimdi müslümanlikta anne babanın çocuğa olan görevlerinden biri budur çocuk için zor olsada doğrusu böyle he sorsan bende istemem veya dediğim gibi özlüyorum ama ahiret var yahu anne baba ne yapsın

• Özenmez onlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir arkadaşım kapalı valla açık olduğu ortamlarda bizden güzel fönlü falan

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen tabi açıkken daha güzel oluyor insan ve her kadın güzel olmak ister

• Yok be bn esarbn altına topuz yaparken bile useniom ne saçı😂

0|0
    0|0
    • 2ay

Senin gibi olmak isterdim keşke bende istemesem

• 2ay

Küçük kapndm ondan ozenmemem

• 2ay

En güzeli beni tam 17 18 yaşımda ortada hiç öyle bir şey yokken zorladilar zor oldu yani

• Bazen oluyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Banada oluyor işte bazen

• Sorma ya kapanalı 2 3 ay oldu bazen evde saçlarını yapıyorum kendi kendime ben ne guzelmişim diyorum bazen özeniyorum açık kizlara

1|0
    0|0
    • 2ay

Bende eve gelip saçımı açıyorum kapalı halimden ne kadar farkli

• 2ay

Böyle devam edicek napalm 😐

• 2ay

Aynen hayırlısı bakalım :)

Yükleniyor...