ARKADASLAR ulkede dogru adam kalmamis?

Neden bu kadar ahlaksiz herkes cogu kisi munafik ve namus kalmamis en kotusu iyi kisilere saf diye laf atiliyor ve hakki yeniyor ne yapmali cok canim sikiliyor dolandirici herkes fesat... nerede o saf canim turkiye

Güncellemeler:
1ay Nerede turk sanat muzigimjz nerede el ele turk kurt nerede gercek milliyetcilik nerede o eski dostlar...
1ay Bana oy verin univ bitsin cumhurbaskani olacagim ve ulke eski bagdattan guzel olacak her yer cennet gibi yapicagim zaten mevsim guzel ulkemizde ;) ve insanlarin ahlaki duzelcek soz veriyorum 😤

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• buradayım

1|0
    0|0
  • Çünkü BAŞDAN KURAL HATASI YAPILIYOR!

1|0
    0|0
    • 1ay

Ne demek o

• 1ay

1'den fazla anlam çıkartıla bilir Mesela
      Bir insana tüm Kürd'ler Pkk'lıdır derlerse insanlar o yönden bakar veya
      Bir insan tecavüzcü olucaksa çevresindeki sorunlardan hayat biçiminden dolaydır Sen hiç gördün mü zengin birinin tecavüz ettiğini Vb falan felan Demek istedğim bundan 1000'lerce anlam çıkartıla bilir kısaca şöyle diyeyim

Faşizm Emperyalizm Kapitalizm (bu 3'ü Dünya'yı ayıran şeylerdir)

• 1ay

Evet kardesim kim ne olmak istiyorsa olsun ama herkes kendi halinde yasasin bunu aynen katiliyorum ama tabiikide kimse cevreye zarar veremez ya da dislayamaz birilerini

• Hiçbir zaman bir islam ülkesi dürüst olmaz heryerde böyledir

0|0
    0|0
    • 1ay

Olabilir bende ilk senin gibi dusunuyordum ama hristiyanlardada pis olanlar cok pis ne cinayetler neler oluyor

• 1ay

Aynen oydu :D :P

• 1ay

Bulduk işte

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...