Kapat

Karşı komşum sürekli benim kölem olmak istediğini söylüyor?

Benim evimin karşısında benim yaşlarımda bir genç oturuyor önce normal birisi sandım tanışmıştık Bana sürekli benim kölem olmak istediğini ona İstediğim eziyeti yapabileceğimi söylüyor yani sürekli Kölen olmak istiyorum Beni sahiplen diyor bir de sitede oturuyoruz sürekli burun bulunayım Ondan çok korkuyorum Ne yapmalıyım

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Korkmana gerek yok bnde ayak fetıstıyım bizden zarar gelmez en fazla dısarda ayakkabn falan varsa alır koklar yalaya yalaya tertemız yapar geri yerıne koyar sen tekrar gıy batır die ne bilim işte ayaklarına kapılıp ezilmek bikaç tokat yemek ister hatta senın canın sıkınken baskasından alamadığın o hıncı ondan cıkartman için resmen dua eder ama asla sana zarar vermez biri zarar vermeye kalkarsada bildiğin köpek gbi korur seni kraliçesi olarak görmek istio sadece kölen olup havlamak ayaklarının altında ezilmek istio ah bnde bunları anlıcak bir hatun bulsam anında atcam kendimi yoluna paspası olayım yolu olayim o yorulmasın eseği olur sırtımd seve seve tasırım bn onu böyle bişeyiz işte napcan üstelik dünya genelinde sayımız cıdden cok fazla

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok fazla wampir filmi izlemiş Allah'ın denyosu... Kendinden igrendir kötü davranırsın daha fazla tahrik olacaktır mazoşist..

2|0
    0|0
  • Her kadına köle olunmaz zamanla öğrenecekler:/

0|0
    0|0
  • Kabul etme finansal kölem oluyorsan tamam de.

0|0
    0|0
  • o senden korkmalı :)

0|0
    0|0
  • Zincire vur iti madem oyle

2|0
    0|0
  • Bence öyle bişey söyleyenle korkmalısın dikkatli ol

0|0
    0|0
  • Ailene şöyle konussun kafasini kirsinlar

0|0
    0|0
  • Vay arkadaş neler var ya

0|0
    0|0
  • Bende köle ruhlu biriyim, hizmet etmekten onur duyarım.

0|0
    0|0
    • Of ya siz bizim başımıza davun musunuz bir tane benim başımda var onun yüzünden evden dışarı tek başıma çıkamaz oldum

• Niyeti kötü

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...