Ne kadar dürüst bir insansınız?

Cidden dürüst olun şimdi ne kadar durustsunuz? Mesela dost kazığı yedin der bir insan ama dost kazığı attım demez hiicc kendine yapılanı söyler ama yaptığını soylemez. Dürüst olmak zor bir iş bence oldukça ondan hak veriyorum. Peki sizce siz kendinizin dürüst olduğunu düşünüyor musunuz?

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle dürüstüm. Kazık yiyip kötülük yapanlara bile hakkımı helal ettim bu yüzden teşekkür bile ettiler asla kmseye beddua okumam kötülükte düşünmem kimse için bana yanlıs yapanla sadece yolumu ayırırım arkadasından da konuşmam. İçim rahat dürüstüm uzun bir süredir...

0|0
    0|0
    • 2ay

Affetmek başka zor durumdayken bile yalan söylemek başkadır ama

• 2ay

aynen öyle:)

• 2ay

eic için teşekkür ederim..

Erkekler Ne Diyor 20

• Çok açık bir şekilde söylüyorum. 25 yaşımdayım ve 21'imden sonra 23 başlarına kadar aşırı dürüst birisi oldum. Çok açık bir yapıya girdim birden :) Herkese açık bir şekilde hatasını söylerdim yalnız uygun bir dille. Ama baktım ki insanlar kendisine yalan söyleyenleri daha çok seviyor, hatta doğruları duymak insanların zoruna gidiyor. Seni kötü, zararlı birisi gibi görüyorlar :))) Bir süre böyle devam ettim ve baktım ki dürüst olmak kaybettiriyor, hiçbir şey kazandırmıyor. Bu sefer bende diğer insanlar gibi yeri geldiğinde yalan söylemeye başladım. Tabi ki zarar vermek, kandırmak için yalan söylemiyorum. Zaman zaman fırlamalıklar yapmışızdır ama hep iyi niyetli, düzgün birisi olmuşumdur bu yüzden herkesi iyi zannettim ve çok fazla kazık yedim. Tabi ki insan dayak yiyerek dayak atmasını öğreniyor hesabı bizde saçma sapan şeyler yapmışızdır illa ki :) Şimdi o konulara girmek istemem ama sonuçta böyle bir dünyada yaşıyorsan sende yeri geldiğinde yapabiliyorsun. Herkes düzgün olmadığı için sende bozulabilirsin bu kadar basit.

0|0
    0|0
    • 2ay

Katılıyorum sana dürüst insan kaybediyor ki bu çok vahim bence insanlar hem yalan soylenince kendisine hoşlanmazlar hemde kendileri yalan soylerler

• 2ay

Alışmış kudurmuştan beterdir diye bir laf var :) Artık adamın içine işlemiş yapacak bir şey yok :)

• 2ay

Bencede aynen öyle 😁😁

• hatalarımı anlayacak, ve söyleyecek kadam. .

1|0
    0|0
  • Soru sorulmazsa yalan söylemem

0|0
    0|0
  • ismim kadar dürüstüm ne başkasını ne kendimi kandırmaya gerek yok dürüstlük hiç bir zaman kaybettirmez en fazla dürüst olunca adın deliye çıkıyo..

0|0
    0|0
  • Haddinden fazla dürüstüm. Asıl zor olan benim için yalan söylemek. Neden bilmiyorum ama yetiştirilmemle alakalı bir şey sanırım.

0|0
    0|0
  • Çok kişinin kaldıramayacağı kadar

0|0
    0|0
  • dürüstm

0|0
    0|0
  • son derece

0|0
    0|0
  • Evet birkaç kişiye yanlışım oldu ama gittim söyledim cezamı kesti şimdi yok gitti.

0|0
    0|0
    • 2ay

Boşver iyi yapmışsın

• 2ay

Yok üzülmedim ondan beklemiyordum onun için. Neyse boş verelim ben böyle iyiyim ☺

• 2ay

Tamam 😁😁😊😊

• Bunu bana değil çevreme sorman lazim.

0|0
    0|0
  • Dürüstlük pahali bir mülktür ucuz insanlarda bulunmaz

0|0
    0|0
  • çok zor durumda kalırsam yalan söylerim

0|0
    0|0
  • Durust oldugumu dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • %70 . :)

0|0
    0|0
  • sen böyle diyince bir şüphe ettim kendimden kesin değilimdir :D

0|0
    0|0
  • ben dürüstüm ve kim ne derse desin bundan şaşmam

0|0
    0|0
  • Kimseye Kazık Atmadım Atmamda

0|0
    0|0
  • yerine gore durust bir insanim kisiye gore degisirim.

0|0
    0|0
  • Dürüste dürüstüm.

0|0
    0|0
  • ailem dışında pek degilim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Herkes dürüsttüm şimdi diyecek inanmış gibi yapalım.

0|0
    0|0
  • Olması gerektiği kadar.

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla dürüstüm yalana alerjim var.

0|0
    0|0
  • Patavatsız düzeyindeyim de ebilir.

0|0
    0|0
  • fazla dürüstüm. Hep kaybetmemin nedeni de budur aslında. İnsanlar fazla dürüstlüğe katlanamıyor :/

0|1
    0|0
  • Ben zamanında bir kankama kszik attim 😀😂ama kendinde kazik yedm ondan 😂😂😂ondn yptm😂😂oburbturlu arkasinsan knsmam yüzüne solerm beyi içimde saklamak bu yüzden pek sevilmem

0|0
    0|0
  • olabildiğim kadar

0|0
    0|0
  • Pek de dürüst sayılmam, beyaz meyaz değil bildiğin yalan söylüyorum işte buna kılıf uydurmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • sonuna kadar.

0|0
    0|0
  • Sjsks arada sırada dürüstlüğüm kaybolur

0|0
    0|0
  • Çok durusttum bu yüzden insanlara çok değer veriyorum ve kazığı da yiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...