Evlenmelimiyim?

Arkadaşlar merhaba ben 26 yaşındayım Yunus polisiyim. Bir kız arkadaşım var Tarih öğretmeni atanamadı benim de maaşım 4000 binlira civarı ortalama mesai ücreti felan 4500 ü buluyor. Ama İstanbul'da yaşıyorum ve sadece kiraya 1200 lira ödüyorum artı ihtiyaç kredisi çektim 1 yıllığına 30 binlira onada 1500 lira :D kaldı bana 1800 lira bunun bir ortalama 400 üde faturalara felan gidiyor.1400 lira İstanbul gibi biyerde geçinebilirmiyiz artı düğün yaparsam ki ortak yapıcaz ailemle bide onun borcu :S sizce napmalıyım kız arkadaşımın atanmasınımı beklemeyeliz yoksa borç harç yapmalımıyım düğünü kız tutturuyor evlenelim diye görüşlerinizi bekliyorum :D

Güncellemeler:
2ay Bide doğu görevi çıkıcak seneye onuda yazayım :D

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• O kaç yaşında atanmasını beklerseniz tarihçinin ohoo ama hayırlısı biraz daha bekleyin yaşın genç senin

0|0
    0|0
    • 2ay

23 yaşında geçen sene girdi KPSS atanamadı bu sene hazırlanıyor felan ama inşallah atanır.

• 2ay

Aynen öyle oldu birazcık

• 2ay

Hayırlısı olsun hakkınızda

En İyi Erkek Görüşü

• Evlen gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• dogu da 1100 lira fazla veriyorlar diye biliyorum neyse sen bunları kızla konussan ortak bir yok bulsaniz daha mantikli olur

0|0
    0|0
    • 2ay

1100 liramı özel harekatçılar dahi alamıyor o kadar maks 300 lira görev tazminatı veriyorlar doğuda

• 2ay

benim herife kibrista oyle verdiler

• Bence böyle olmaz

0|0
    0|0
  • 30 bin lira nereye gitti

0|0
    0|0
  • İstanbul da etüt merkezi çoktur bir yerde işe girsin , seviyorsan asgari ücretle gene gecinirsin yeter ki geçinmeye gönlünüz olsun.

0|0
    1|0
    • 2ay

Etüt merkezlerinin kriterleride değişti artık devlette çalışan öğretmenlerin çoğu halk eğitim merkezlerinde felan ek iş olarak çalışıyor dershaneler felanda kalmadı atanamayan öğretmenler in işinin zorlaştırdılar.

• 2ay

evet , daha az ogrenci oluyor 4 6 kişilik ama ayni mantik yani başlangıçta pek bisey vermezler asgaridir ama olan tecrübe olur evde durmaktan iyidir

• 2ay

Araştırayım bir bakalım

• Atamasini bekleyin

0|0
    0|0
  • Valla de sende taşın altına elini koyacaksan olur de

0|0
    0|0
    • 2ay

Oda iş bulsun atanana kadar bence sıkıntı olmaz boşver omur kısa evlen gitsin

• 2ay

Evlencem galiba gaza getirdiniz :D

• 2ay

Valla evlen sende istiyorsan evlendiğinde gerisi gelir herşeyin.. sıkınti etme

• o ne hesabi öyle resmen beynim durdu :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Herşeyi düşünmek lazım :D

• 2ay

yok haklisin anliyorm seni ama bence kzi kaybetmeden ya da ortaya birsey gelmeden önce anlas iste kizla konusun sonra ikiniz en dogur karari alirsiniz hakinizda hayirli olsun insallah :)

• 2ay

Teşekkürler düşüncelerin için hakkımızda hayırlısı :)

• 1 sene sonra falan evlen

0|0
    0|0
  • Sen hiç hevesli değilsin anlaşılan kız tutturduguna göre... boşver evlenme. Sonra de ki kızlar niye trip atıyor.

0|0
    0|0
    • 2ay

Evlenmek istemesine istiyorum. Fakat geçim sıkıntısı olurmu endişesi var bunu belirttim.

• 2ay

Nikâh ta keramet vardır derler. Borç yapiyorsan da düğün Takıları var. Esin de fedakarlık yapacak sende. 3 5 yıl zorlanirsanizda idare edeceksiniz. Az gezeceksiniz. Az yiyeceksiniz. İstanbul şartlarında 1100 lira paraya çalışan insanlar var. Halledersiniz size güveniyoruz

Erkekler Ne Diyor 3

• Evlen

0|0
    0|0
  • Yunus 4500 mü oluyor iyimiş

0|0
    0|0
    • 2ay

Düşük başlıyosun ben 4 yıldır polisim artıyor sonra

• Yol al abim

0|0
    0|0
    • 2ay

Neden abi?

• 2ay

Evlenmek adamlıkmı?
      Eğer adamlıksa karısını gece gündüz dövenler adammı oluyor?
      ya da çoluğunun çoçuğunun rıskını içkiye, kumara yediren sırf evlendiği için adammı?

• 2ay

Sen adam olda gerisini boşver adamlık senin adam olmanla başlar

Yükleniyor...