The Best Yüzsüzlük?

Geçen sene kız grubumuz olarak en sevdiğimiz güvendiğimiz erkek malesef bizi hayal kırıklığına uğrattı. Hayatımızda böyle bir çirkin anıyı kazandırdı bize. O ki tüm sırlarımızı bile dediğimiz erkek sınıf tahtasında oyun oynayan bir arkadaşımıza arkadan dayadı ve bunla kalmayıp ertesi gün mesaj atıp "ben sana dayadım, istemsizce oldu çok pişmanım ama bundan çok zevk aldım" dedi. Bunu öğrendiğimiz anı unutamıyoruz. Gerçekten midem bulanıyor. Bunu en güvendiğimiz kişinin yapması ayrı bir koyuyor. Hatta olayın üstünden 1 yıl geçmesine rağmen ve bu arada aynı sınıftayız onunla malesef. Hiçbir şey olmamış gibi ona tavır yapmamıza kızıyor. Yüzsüzlük de zirve. O kız ailesi o çocuğa kötü şeyler yapar diye susuyo bizden başka kimse bilmiyor. Ciddi anlamda erkeklere karşı artık hep önyargılı yaklaşıyoruz. Şu hormonlarınıza sahip çıkın. Adam gibi adam kaldı mı artık çok merak ediyorum.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• ona o yolu vermişsinzki o rahatlığı bulmuş. snra erkekler şöyle boyle. bende adamına göre muamele. oda bokunu çıkarmış

0|0
    0|0
    • 2ay

işte siz bu kadarsınız suçu hep kadında arayın kendinize bakmayın herhangi bir şekilde ona o cesareti vermedik hiçbir kadın vermez o cesareti verenlerde "KADIN" değil diper kategoriye giriyor.

• 2ay

ortaya laf atılacak bir konu değil

• 2ay

bak erkeğe kapı aralarsan girmeye çalışır.. kadına kapı aralarsan o kapıyı kullanılmaz hale getirir.. o yüzden kendin dışında kimse yokmuş gibi yaşa

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• ilkokullumusun :D

0|0
    0|0
    • 2ay

lise.

• 2ay

hayırlı işler o zaman sana

• 2ay

şikayet ettim zaten byee :D fddf

• benide alin o gruba :D

0|0
    0|0
  • İşin doğrusu iyi adamlara çok değer verilmiyor.

0|0
    0|0
    • 2ay

bulabilsek değer veririz elbet

• neden

0|0
    0|0
  • hımm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...