Sosyal fobinizi nasıl yendiniz?

Yasayip yenenler cevap verecek tabii ki. Bende ileri derece sosyal fobi var. Yenemiyorum. Ailem psikolojik yardim almama cok karsi. Napicam? Olmek istiyorum ama beceremiyorum.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bende de vardı bu sorun
    Başlangıçta kendimi motive ettim: Sen mutlu olmayı hak ediyorsun, gibi
    Sonra kendime özgüven depolamaya çalıştım Birtakım konularda başarılı olmak özgüvenimi arttırdı.
    Sonra karşımdaki kişinin de benim gibi bir insan olduğunu düşündüm
    Hata yapmaktan korkmamayı öğrendim iletişim kurarken
    Gerisi geldi zaten

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben yapamiyorum bunu dusunecek konu bulamiyorum insanlara selam veremiyorum gulumseyemiyorum kendimi igrenc hissediyorum herkesin benle konusurken bikacagini kimsenin beni anlamayacagini dusunuyorum

En İyi Kız Görüşü

• Ben insanlar benimle konuşmadan onlarla konuşamazdım. Onda da cevap verince susardım yine, muhabbet yoktu yani. Ama çok fena sıkıntı çekiyodum gerçekten zor bişey ve hayat çekilmez oluyor. Tabi 13-14 yaşlarımdaydım o zamanlar. Sonra kendimi zorladım onlar selam vermeden selam verdim bir şekilde konu açtım falan derken şimdi susturabilene aşk olsun:)))

1|0
    0|0
    • 1ay

Ben yapamiyorum bunu dusunecek konu bulamiyorum insanlara selam veremiyorum gulumseyemiyorum kendimi igrenc hissediyorum herkesin benle konusurken bikacagini kimsenin beni anlamayacagini dusunuyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• benim sosyal fobim vardı başka dert edindim ona odaklandım hiç kalmadı o korku artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Rezil ola ola.

0|0
    0|0
Yükleniyor...