Bunalıyorum, YARDIM EDİN?

Tatil bitti ve ben okumak için yine memleketten ayrıldım. Dört sene oldu ama buraya her gelişimde içim sıkılıyor, boğuluyorum. İlk bir hafta annemi özlemek ile geçiyor kendimi çok yalnız hissediyorum. Gerçi burada da pek arkadaşım var denemez ev arkadaşımı saymazsak. Ama kendimi hiç buraya ait hissetmiyorym elimden hiçbir şey gelmiyor öylece yatıyorum dışarı bile çıkmıyorum evdeyim sürekli. Napıcam kendimi sosyal hayata nasıl açacağım? Birde üstüne sosyal fobiyim. Öyle herkesle de tanışamıyorum.. bu da beni sürekli eve hapsediyor.

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• insanın can sıkıntısını, moralini düzeltmek için birilerine ya da birine ihtiyacı olmamalı. Çiçek koskoca bir vadide tek başına güzeldir. Hayatta bunun gibidir.

benim gibi yap ; kahveni al sakin ama kalabalık herkesin gittiği, insanların köpeklerini gezdirdim parka git otur kahveni yudumla. kulaklıklarını tak ve tek başına kal. gelecekle ilgili ilk adımları at hayal kur. Ve sabah olduğu zaman hayallerin içn başlangıç yap. hedef koy kendine. Aslına bakarsan hayat boş değil. minik minik farklılıklara bakar. Buda senin elinde. farklılığını kendi hayatın için koy.

Hayat çok güzel emin ol dışarda kendinle ilgili bir çok güzel şeyler var. camı aç serin havayı içine çek ve "ohhhhh" de. sonra gülücük at kendine. uykunmu geldi yatağa gir ve ayaklarını ovuştura ovuştura uyuya kal. Sabah sadece çay kahve iç. sonra bir duş al ve kendine söz ver "bu hayatta hedeflerim için elimden geleni yapacağım de" ve ben tarihi bir kenara yaz.

hoşcakal

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu yazıyı okumak bile insana birşeylere başlaması için heyecan veriyor.. Ne güzel dedin öyle, çok teşekkür ederim.

• 2ay

bak sana küçük bir sır vereyim. yaşam gözümüzden akan bir damla kadar küçük ve aslında o Damla kadar değerlidir.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...