Evlenmek istediğim insana bunları söyledim?

Üniversite 3. sınıfta okuyan bir kardeşinizim. Benim evlenmek gayesiyle birkaç yıldır birlikte olduğum bir kız arkadaşım var. Daha ailemle tanışmadı ama benim annem babam muhafazakar insanlar onun ailesi de öyle ama annesi açık benim annem kapalı. Biz de sevgilim çok dindar olmasak da namazlarımıza ibadetlerimize dikkat ederiz. Geçenlerde tanışma konusu açılınca sevgilime ''Kim ne derse desin sen istemediğin sürece kapanmanla ilgili bir konunun açılmasına dahi izin vermicem ben seni böyle tanıdım sevdim önemli olan sensin.'' dedim. Sizce doğru düşünüyor muyum böyle bir durum yaşayan ya da duyan kız ve erkek kardeşlerimin görüşlerini almak isterim.

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Bırakın kız kendi rızasıyla kapanırsa kapanır zorla kapanan kadınların zaten nasıl olduğunu görüyoruz doğru düşünmüşsün

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• söylemişsin iyi etmişsin

0|1
    0|0
  • süpersin tabiki çok doğru

0|1
    0|0
  • Dogru düşünüyorsun kizin icinden gelmeden zorlamayla kapanirsa icinde ukte kalir ve ortuden nefret etme noktasina gelir.

0|1
    0|0
  • dogru bir düşünce

0|1
    0|0
  • Aferin sana. dogrusu bu

0|1
    0|0
  • Ayni durumu ablamda yasadi kocasi ailem ne dese sen bilirsin diyordu ister acil ister kapan o senin elinde eger senin ailen dindarsa kapanmasini istiyordur eger sen acik istiyorsan bunu ailenle konusmalisin

0|0
    0|0
    • 2ay

Sonunda ne oldu bir sorun yaşandı mı?

• 2ay

Evet adam ailesinin sözünü dinliyerek bosana bilirler cok kotu gidiyor evlilikleri sana diyecegim simdi agzinda ne cikiyorsa evlenincede yap yoksa sorunlar cikiyor

• 2ay

Yok zaten ben kararlıyım yani yaşayacak benim bir ömür anne baba başımızın tacıdır eyvallah da tavrı net koyup devam ettirmek saygısızlık sayılmamalı diye düşünüyorum. Teşekkürler yorum için umarım ablanın sorunları da çözülür :)

• Yanliz evlendikten sonra kapanmasini istersen kizda ters tepki yapar sen beni boyle aldin der

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyle bir şey yapmayacağımı biliyorum kendi isteği benim için en önemlisi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...