Çok yalnızım bıktım artık ne yapmalıyım?

çok yanlızım okulda kimse benle takılmıyor. bir arkadaşımla küstüm tüm kızlar bana düşman kesildi kimse konuşmuyor 2 kişi hariç bir kız var o da yanlız onuda dışlıyorlar şimdi o kızla takılmaya başlasam arkamdan konuşurlar bu sene son senem ama tüm gün okulda yanlız kalmak istemiyorum bende üzülüyorum akışına bırakmak istiyorum ama ne yapıcam nasıl yapıcam bilmiyorum çok yanlızım kimlerle konuşucam nasıl davranıcam bilmiyorum bıktım artık ne yapmalıyım kimle takılmalıyım yardım edin çok üzülüyorum etrafımda kimse kalmadı

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ah yeni nesil ahh.. lise sona gelmişler hala çocukça davranıyorlar demek. Pazartesi sabah okula gittiğinde günaydın de selam ver gülerek karşıla. Eğer insanlarsa karşılık verirler :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yalnız takıl neden insanlar sürü halinde gezmeye bu kadar meraklı anlamıyorum

1|0
    0|0
  • Gel konuşalım istersen hem yanlızlığın hem stresin gider biraz konuşalım açılır rahatlarsın ne dersin istersen tabiki?

0|0
    0|0
  • Nedenki anlamadim

0|0
    0|0
    • 1ay

iyi oku anlarsın

• 1ay

Tamam da mal bu insanlar senden kaciyor ya da çok cikarci hepsi bu arada okudum

• boşver hepsini hayatına bak 😉

0|0
    0|0
  • Gel bana

0|0
    0|1
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
  • of of bıktım sıkıldım artık ne olur akıl verin bla bla

0|0
    0|0