Kaldıramıyorum artık bu durumu?

Selam arkadaşlar. Babam yurt dışında çalışıyor ve senede bir ancak yanımıza geliyor.2 sene önce abim evlendi o da babamın yanına gitti. Ve ablalarımda evlendi. Annemle ben kaldık sadece. Bir kaç sefer benim evde olmadığım bir kaç akşam hırsızlar kapıyı zorlamış falan anneme sprey gibi birşey sıkmışlar birileri gelince kaçmışlar. Ve bir kaç kez daha hırsızlar zorlamış akşamları. Bende arkadaşlarımla dışarı çıkacağım zaman akşamları çok çıkamıyorum bazen geç saatte çıkıyorlar bende yalnız bırakmamak için çıkamıyorum korkuyorum. Nadir çıkmaya başladım akşamları. Bugün arkadaşlarla buluşma saat ayarlarken 9 olsun dediler bende 9 geç oluyor falan dedim 20 yaşına geldin hala saat muhabbeti yapıyorsun dedi bende verdim veriştim. Rahat olamıyorum cidden arkadaşlar. Espirise bile beni sinir etmeye yetiyor bu konuda çabucak delleniyorum. Ya birşey olsa anneme?Çok değil, sadece biraz anlayış bekliyorum onlardan. Yok kanka çıkmicam dediğimde sinir edicek laflar duymak istemiyorum ya rahat edemiyorum :/ Birşey olmasından korkuyorum sadece 15 senelik dostlarım hepsi birde.. Sizce haksız mıyım?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• üzülme önüne bak

0|0
    0|0
    • 2ay

Haksız mıyım sizce? Onların babası yayında aile bireyleri duruyor bir arkadaşım var annesiyle yaşıyor ama rahat takılıyor ben öyle rahat takılamıyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu yazdiklarini okuyunca alninin ortasindan opesim geldi seni kardesim cok guzel bir dusuncen var. birak arkadaslarini sen kendine dost bulmaya bak tebrik ederim seni annenin ellerinden opmek lazimki senin gibi bir kiz evlat yetistirmis kendine tebrik ederim darisi 15 yasinda olup kendilerine sevgili arayan ergenciklerimize gelsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Kiz diye yazmisim ozur dilerim kusura bakma tam okumamisim

• Sabır et kardeş.

0|0
    0|0
    • 2ay

Olmuyor hacı çok delleniyorum ya bu konuda çok delleniyorum espirisi bile sinir ediyor beni

Yükleniyor...