Polis Olmak İstemiyorum Ailem Zorla Polis Ol Diyor Ne Yapmalıyım Sizce?

Benim hedeflerim başka şu an çalışmıyorum onun verdiği stresle ailem zorla polis yapıcak nerdeyse bni iyi iş güzel maaşı güzel vs diye... ama ben sevmiyorum kutsal meslek fakat benim hedefim başka... iki gün sonra mülakata giricem ailemin zorlamasıyla ne yapmalıyım nasıl kurtulurum bu durumdan?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bilerek mülakatı geçme yine zorlarlar mı

0|1
    0|0
    • 1ay

bilmiyorum o da yalan gib ioluyo vicdanım biraz şey oluyo yalan söylemeye şimdi.. bilerek bıraktım gibisinden :D ne bilim ya kafayı sıyırıcam

En İyi Erkek Görüşü

• hakkını baa ver hayatta en çok olmak istediğim şey polis olmaktı ama 4 derece gözlerle bırak olmayı yanından bile geçemiyorum ://

0|1
    0|0
    • 1ay

al başkan keşke öyle bir hakkım olsa gözümü bile kırpmam verirdim sana :D... hayırlısı öyleymiş hacım sıkma canını boşver olucağo varmış... olmak isteyen olamıyor olmak istemeyen zorla oluyor ne acaip durum

• 1ay

gerçekten öyle yeminle

Kızlar Ne Diyor 1

• En kolay polis olunuyor maasi da iyi

0|1
    0|0
    • 1ay

aslında polisliğin şartları çok iyi ama ben iş kurmayı düşünüyorum bir türlü ikna edemedim şimdi kara kara düşünüyorum

• 1ay

İş kuramazsanda biz sana dedik derler ama çok istiyorsan dene mülakatıda salla

Erkekler Ne Diyor 1

• saçma sen be olmak istiyorsan onu ol hedeflerinin hayallerinin önüne kimsenin geçmesine izin verme sonuçta hayat senin hayatın

0|1
    0|0
    • 1ay

anlamıyolar ki... garantiymiş parası iyiymiş bilmem ne.. deli ediyolar adamı

• 1ay

az parası olsun ama mutlu olacağın istediğin bir mesleği seç

Yükleniyor...