Hangisi daha zorunuza gider?

Sevdiginiz kadının sizi cezalandırmak için kendinden mahrum bırakması görmezlikten gelip yokmuşsunuz gibi davranması mı yoksa yine sizi cezalandırmak için başka bir erkekle birlikte olması mı?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Selam küflü peynir,

Kardeş, sevdiği adamı cezalandırmak için başka adamlara yem olan kadın, cicileri patlak kadındır. Ahlak da patlamıştır. O bir mayındır. Bastıkça patlar bastıkça patlar.

Tehlikeli şeyler bunlar. Aklınızdan dahi geçirmeyin.

0|0
    0|0
    • 1ay

İlla cinsel anlamda bir sey yasıcaz diye bir sey yok takılmalıl

• 1ay

Ya önceden yaptıklarımın faturasını filan mı ödüyorum nedir o kadar cok kalp kırdım ki en sonunda eden bulur oldu sanırım ama aynı ortaödayız nasıl olcak onu unutmam

• 1ay

Hayatta kimse eşsiz ve bulunmaz değil, bunu bilinçaltına yerleştir, zaman içinde unutuluyor zaten

En İyi Kız Görüşü

• Yokmuş gibi davranması hem erkeğin zoruna gider, hemde kadını gururlu ve onurlu kılar.

Başka bir erkekle olması ağırına gider, hemde kadını basit ve onursuz kılar.

0|0
    0|0
    • 1ay

Cinsel olarak değil onunla yaptıgım seyleri bir baska erkekle yapıcam

• 1ay

Kendini öyle şartlandırma bence.

• 1ay

Birini sevmek bu denli zor mu ya üstüne üstlük eski kız arkadaşıyla aynı sınıf ortamındayım şaka gibi değil mi

Erkekler Ne Diyor 3

• Baska erkek

0|0
    0|0
  • B dedim

0|0
    0|0
  • ikisinin sonuda yumruğumla biter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Başka erkekle birlikte olması... Şimdi ağzımı açmayayım ona başka bişey derler. Adice bir fikir.

0|0
    0|0
  • ilki daha seviyeli.

0|0
    0|0
  • başka bir erkek le bırlıkte olduğunda küçülürsün ancak onun gözunde

0|0
    0|0
    • 1ay

Cinsel anlamda değil birlikte vakiy gecirme anlamında

• 1ay

Niye ki kıskanmaz mı

• 1ay

hayır bız kızlar kıskanıyoruz da erkekler bızım gıbı düşünmuyor gözunden duşersın guvenı sarsılır falan bence sakın öyle bırşey yapma

• ikincisi daha zor olur bence

0|0
    0|0
  • Başka erkekle olmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...