Gelinlikle ya da damatlikla namaz kilinabiliyor mu?

Gerdek gecesi gelinlikle namaz kilinabilir mi bunun mecburiyeti yok biliyrm. makyaj falan silinse tarlatan cikartilsa uzun kollu bsey giyilse kilinamaz mi? Tarlatan cikinca abdest almak kolay olur. gelinligi ya da damatligiyla namaz kilan varmi?

0|1
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• O kıyafetlerinle kılınacak diye bir zorunluluk yok. Ben şöyle bakarım, o kadar düğünde koşturdun falan, ter yorgunluk hepsi, normal abdest alıp namaza durmakta olmaz. Önce bir duş falan alınır, normal rahat kıyafetlerle namaz kılınır sonra zivaf yapılır. Filmlerdeki gibi gelinliği soyup direkt yatmak olarak algılamışsın sen. Öyle bir şey yok.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya sordugum soruya bir bak. Cahil miyim ben ne filmi ya. Zorunlu diye bsey mi dedim zorunlu olmadiginida biliyoruz. Ben gereken kisiden gereken dogru cevabi aldim zaten. ama sjzjn dusundfunuz gibi bir niyetle sormadm ben temrat soruyu okuyun

• 2ay

Bende yazarken kötü bir niyetle yazmadım. Özürdilerim yanlış anlaşıldıysam, afedersin.

En İyi Kız Görüşü

• fantazi değil. bu dini bir vecibedir. cinsellik yaşamadan önce birkaç rekat namaz kılınır..

bilmeyenlere gelsin..

soruya cevabım yok, muhtemelen kılınmaz.. zor olacağı için..

1|0
    0|0
    • 2ay

Ya sadece baska bir duygu gibi geldi o kdr bekleyip kavusup sukur namazimizi kilarken uzerimde kalmasini istedim neyin fantazisi olarak gorunuyorsa

• 2ay

bence uygun olmaz. gelinlik gün içinde kirleniyor hem..

bilenlere sormanızı tavsiye ederim, benimki sadece fikir.

• 2ay

Yani oda doğru

Erkekler Ne Diyor 1

• damatlıkla kılınabilirde gelinlikle sanırım biraz zor. bide olmaz yani.

0|0
    0|0
    • 2ay

Tarlatan cikarsa rhat kilinabilir aslinda

• 2ay

onu çıkarsan bile. Göğsü açık, kolları açık. onların da kapatılması lazım.

• 2ay

Ben gereken yerden dogru cevabi aldim sagol gorusun icin

Kızlar Ne Diyor 1

• Fanteziye bak

0|0
    1|0
Yükleniyor...