Sigaranız var iken herkeste bulunan bu sigara sizde yokken birden neden herkeste de olmaz?

Sigara içtiğim dönemlerde başıma gelen durum buydu sigaram varken herkes sigara ikram ederken
bende sigara yokken nedense kimsede olmazdı o sigara
Nedir bu sigaranın varlığı yokluğu yani sizde yoksa kimse de olmaz mı? En sonunda bıraktım içmiyorum lakin herkesin başına gelmiştir bu durum..
Sigara olur çakmak olmaz çakmak olur sigara yoktur böyle garip bir durum..

Tabi sigara sağlığa zararlıdır diye bir sosyal mesajı da vereyim ekleyeyim:)

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• Sigarayı iyiki bırakmışsın içmemen en güzeli. Annemin klasiğini söyleyeceğim karısı güzel olanın, Zengin olanın, sigara içenin arkadaşı çok olurmuş.
    Ben görüyorum iyi bir sigra içiyorsan gelen giden senden otlanır abi bir dal sigara versene abi paketi evde unutmuşum versene. Adamlar kendi sigarası bitmesin ama başkasınin ki bitsin kafasinda adama ker kalıcak parası değerli.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben önceden stok yaptığım için hiç yokluğa düşmüyorum. Şu sinirli stresli, buhranlı dönemim bir geçsin, ben de bırakacağım.

0|1
    0|0
  • kolayı var, içmeyin, yanınızdakileri dumana boğup temiz hava özgürlüklerini kısıtlamayın, yolda yürürken içip arkanızakine duman bulutu bırakmayın, yedi ceddinize sövdürmeyin,

0|1
    0|0
  • Tabiki geldi... Birde şu paketi açar açmaz dilek sigarası çevirenler var... Son kalır istesende vermezler.. Tam bir cinnet anı.

0|1
    0|0
  • hiç içmedım bılemıcem

0|1
    0|0
  • Aslinda cogu sey oyle sende yoksa kimsede bulunmaz, bu bazen tesaduf bazen de cimrilikten olmaz..

0|1
    0|0
  • Hepimizinki aynı anda bitiyor.

0|1
    0|0
  • sigara icmem olmasin da zaten..

0|1
    0|0
  • Sende biterse herkeste biter

0|1
    0|0
  • Abi var mı yok mu error verdi kafa

0|1
    0|0
  • valla bende varsa vardır yoksa yoktur. varken asla yok diyemem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Tesaduf diyelim

Sahi!

Yillardir soru sorup durdun admin olamadin. penti kankasini aldirmis:) uzuldum

0|0
    0|0
    • 1ay

admin olmak derdinde degilim ki..
      öyle bir dertte hiç olmadım
      umrum dışı

• 1ay

ayrıca soru sordum sen alakasız bir görüşte bulunuyorsun
      soruya cevap vermeyeceksen sırf yazmak için yazma yahu

• 1ay

Sigaranız var iken herkeste bulunan bu sigara sizde yokken birden neden herkeste de olmaz?

"Tesaduf diyelim"

Yazdim

Yükleniyor...