Kedileri neden seviyorsunuz?

hissettiğinizi yazmanız yeterli.

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Onlar sevilmez mi ya minnacık patileri parlak gözleri tatlı halleri acıkınca ayağını ısırması sabahları koynunda uyanması yumuşacık sevilesi tüyleri... Çok tatlılar o yüzden seviyorum asla sevmeden duramam

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir nedeni yok ama sevimli hayvanlar. Kapının açılma sesini duyduğu an yardırıyor kapıya doğru sonra sevmem için atıyor kendini yere :D sempatik hayvanlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevimliler

0|1
    0|0
  • Tatli

0|1
    0|0
  • Çünkü kediler sahiplerini kendi seçer sen ne kadar zorlasanda beni sevsin sahiplensin diye o kendi istediğine yanaşır onu sahibi olarak seçer bir anda size çok sevecen yaklaşırken bir anda saldırganlaşabilir dengesizliğini seviyorum ayriyeten karanlıkta görüyolar ve aşırı temizler mutluluk hormonu salgılıyolar insanda dokunulduğunda daha niye sevmeyeyim tek bir sebep yazın bana :D

0|1
    0|0
    • 2ay

kedi uzmanı ilan ediyorum seni:)

• 2ay

Benimki dediğim kedi bu arada :D

• 2ay

hahahahaha olaya bak :)) kedi kadın olmuşun sennn :)

• Sevimli şirin geliyo bana

0|2
    0|0
    • 2ay

Ay bide tavuk sevin daha da ucarsiniz o mal bakislar pofis tüyler sürekli AC tasliklari beni benden aliyor ya benim bir kizim birde oğlum var:-)

• Sevimliler

0|2
    0|0
  • cook tatlilar ya sevilmez mi bir de gelip kendilerini sevdirirler kucagina otururlar :) huzur verici

0|2
    0|0
  • Tatlı ve yumuşacıklar.❣️

0|1
    0|0
  • Uzaktan severim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Çok akılllı sosyal ve bir o kadarda sevimli hayvanlar doğası gereği vahşi olmalarına rağmen sahiplerine adeta yavru hallerindeki gibi davranıyorlar. Çok besledim :)

0|1
    0|0
  • seversever

0|1
    0|0
  • hep kedilerle büyüdüm. ondan galiba bir ayrı seviyorum onları.

0|1
    0|0
  • Cok yılısık degil... puf puf... mıncıklanası... yattıgı yeri anında ısıtıyor... bazen salakca hareketler yapıp gulduruyor.. temiz bir hayvan... en azından benimki oyle

0|1
    0|0
  • Çünkü salaklar bende iki tane var şuanda kucağa çıktı uyuyo

0|1
    0|0
  • Hayvanları severim genel olarak

0|1
    0|0
  • Sen sevgi gösterdiğin zaman onlar da gösteriyor ayrıca en temiz hayvanlar

0|1
    0|0
  • Masumlar