Bir iş görüşmesinde biz sizi ararız, ya da ben sana yazarım gelmen gerektiği Zaman diyorlarsa sonuç hep olumsuz mudur?

İş görüşmesi için gittiğim yerde ben sana programlar belli olduğu Zaman yazarım numaran var dedi ama üstelemek aklıma gelmedi sizce sonuç olumsuz mu? Ben mesaj atsam mı?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda epey bir tecrübem var. Mülakatta ücret konuşmadıysanız büyük ihtimal olumsuz geçmiştir görüşme. Bazı firmalar olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapıyorlar. Biz sizi arayacağız dedikten sonra belirli bir süre veriyorlarsa olumsuzdur. 1-2 hafta içerisinde geri dönüş sağlarız diyorlarsa umut vardır. Çok parametre var. Emin olmak zor. Yapman gereken çok sayıda yere başvurup birden fazla yerle aynı anda görüşmen. Sorduklarında görüştüğün başka yerler olduğunu da söyleyince eğer olumlu düşünüyorlarsa süreci hızlandırıyorlar

0|0
    0|0
    • 1ay

Ücreti konuştuk işi de anlattı ama bilemiyorum ya

• 1ay

Mülakattan çıkınca oldu ya da olmadı diyebiliyorum. O kıvama geldim :) ama belki 50 mülakata girmişimdir :)

Erkekler Ne Diyor 9

• g. skisirsa ararlar ihtiyaclari olsn yeterki normal hayattada bole zaten esin dostun g. skisnca ariyor ☺ puanlarsan sevinirim

0|0
    1|0
  • ben seni ararım..
    diyorsa
    o işten umdu kes
    3 gün içinde aramadıysa kesin kes

0|0
    0|0
  • Sen bekle

0|0
    1|0
  • Olumsuz dusunme
    Umutsuzluga gerek yok
    Hersey olacagina variyor

0|0
    0|0
  • Çekinme at mesaj ya da ara

0|0
    0|0
  • Olumsuz demek

0|0
    0|0
  • %99olumsuz

0|0
    0|0
  • bos ver onlari git realty world de dsnismnlik yap.

0|0
    0|0
  • İşmi arıyosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...