Nasil vicdaniniz rahat ediyor?

Ben cocuklugumdan beri CHP aileyle buyudum , dedem rutbeli askerdi ve baba tarafim oldukca " ataturkcu" Benim cocuklugumdan beri siyasete ilgim olmusdur ve sunu dile getirmek isterim ki gerek CHP tarihini , gerek MHP tarihini ver bircok eski partilerin hikayesini okudum izledim ve sunu dilemek isterim. Allah CHP gibi partiyi dusman ulke basina getirmesin. Chpliler sözde ataturkun izinde yurumekte ama herturlu is ve kumpaz kuruyorlar Amerikayla , Israile , Ingiltereyle vs vs. CHP zihniyniyeti parti kuruldugundan beri özumuzu ve dinimizi unutturmak isteyip avrupalasdirmak istiyen bir partidir. Ve bir kac sene önce HDP - terrörist partisine sahip cikarak baraji gecmelerini sagladilar. Darbe gecesinden sonra halen Kilicdaroglu akillanmamis ve hala hukumete karsi bos laflar ediyor. Nasil vatanseverlikdir bu? Bu ulke ickiyle , moderlesme ( kiyafet konusu olsun , erkek kiz birbiyle davranisi olsun ) Ezansiz dinsiz Osmanli imparatoru olmadi , dunyayi avrupa gibi degil avrupayi korkutarak hakim oldu.

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kizim hic birşey göründüğü gibi değildir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bütün partilerin içinde bu tarz bir kaos-düzenbazlık-sahtekarlık olduğunu görecek ve o noktadan sonra; benim gibi apolitik biri olacaksın.

0|0
    1|0
    • 2ay

ben 15 yasimdan beri siyaset icindeyim , genclik kollari olsun , parti kongresi olsun bakanlara toplanti olsun. ne kadar hainlik yalanclik varsa karsi karsiya geldim ama vazgecemiyorum politikden

• 2ay

Bilemem. Siyaset saçmalık.

• 2ay

Görüş sahibine katılıyorum

• ha şu anladınızz sonunda atatürk ün izinde filan gitmio. Aslında atatürkün kurdugu parti AKP olaymıss iyiymiss. 😃😃

0|0
    0|0
Yükleniyor...