Lezbiyenleri anlayan var mı?

Bu lezbiyenleri anlayan varsa bana da anlatsın neden erkekler varken kız kıza derdiniz ne sizin?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Onların içlerinden gelen bir şey. Ve senin buna "saçma" demeye hakkın yok. Anlayamayabilirsin ama saygı duymak zorundasın. Yargılayamazsın, bu üslupla yaklaşamazsın. Onları anlamak istiyorsan uygun bir dille oturur sebebini sorar konuşursun. Onları anlayabilmek adına 15-20 kişiyle konuştum ben. Yine de anlayamazsan ilk başta dediğim gibi "saygı" duymak zorundasın, zorundayız. Kendi bedenleri, kendi tercihleri, kendi hisleri. Bu kimseyi ilgilendirmez.

0|0
    0|0
    • 2ay

Senin konuşma üslubun çok mu normal sorum açık saçma dediğim şeyde konuyu anlatan arkadaşların söylediği şey bana saçma geldiği için burada kimseye hakaret etmiyorum anladın umarım

• 2ay

ha şimdi aynı kafadan konuşuyoz seninle maksadım kimseyi kırmak falan değil eğer öyle olmuşsa özür dilerim

• 2ay

Soruş biçimin ve arkadaşa olan yaklaşımına göre üslubumu bu şekilde kullandım

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen neden bir kıza ilgi duyuyorsan elinde olmadan bizlernicin de durum bu. Ben şimdi kalkıp sana sen neden yakışıklı erkeklere ilgi duymuyorsun diyemiyorsam senin demen de çok saçma.

1|0
    0|0
    • 2ay

Ben erkeklere ilgi mi duyuyorum ki çok saçma

• 2ay

ben kimseyi dışlamıyorum ama senin idrak yollarında sıkıntı var

• 2ay

Kız kıza derdiniz ne sizin cümlesi gayet açık. Neyse konuyu kapatıyorum ben

• I dont speak lezbiyen

0|0
    1|0
  • erkeklerinki daha garip değil mi? bu konu çok ince. sonuçta herkesin tercihi kendine.

0|0
    0|0
  • Siz erkekler için her şey seksten ibaret değil mi. Her erkek aynı değildir ama çoğu erkek beyinlerinden çok iki bacağının arasında sarkan şeyi kullanıyor o yüzden anlaman biraz zor.

0|0
    0|0
    • 2ay

Siz beni hangi sınıfta değwrlendiriyorsunuz bilmiyorum ama sorumun cevabı bu değil seks de değil erkeklerde bulamadıkları şey ne ya da söyle sorayım kız veya erkek diyelim hem cinslerinde ne buluyorlar

• 2ay

Karşı cinste bulamadığı sevgiyi buluyorlar.

• 2ay

hımmm

• Vala bilmiyorum da kızlarn brbrne dokunmasi beni daha cok tahrik ediyor.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Erkekte bulamadığı duyguyu kadında buluyor. Anırmal bir durum yok.

1|0
    0|0
  • Çok salt düşünüyorsun herşey cinsellik değil

0|0
    0|0
  • Kıyamet alameti

0|0
    1|0
  • saygı duyarım :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...