Benden hoslanmadiklari icin mi yüzüme bakmıyor?

Üniversiteye yeni başladım bir kaç arkadaş grubuyla tanıştım biraz sessiz bir insanım mesela iki erkek yanındaki kızlara gulumseyip merhaba derken bana merhaba diyorlar ama yüzüme bakmıyor sizce benden hoslanmadiklari için mi böyle?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben daha gruplara giremedim bile sen yine iyimissin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Uni garip bir yer. Zamanla grubunu bulursun. Herkesle arkadaş olma zaten. Senin hatan olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayır sennonlaramo samımıyetınvermedıgın ıcındır!

0|0
    0|0
    • 1ay

Kötü bir şey bu yaptigim

• 1ay

Biraz pozitif ol insanlara karsı her erkek senı yıyecek mıs gjbı davranma

• kuvvetle muhtemel

0|0
    0|0
  • Onların sorunu senın değil dert etme pişman olurlar

0|0
    0|0
  • Görmek gerekli seni yorum icin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hoslanmakdan ziyade belki disari dogru biraz farkli yansiyosun. yani mesela utangacsan ve cekiniyosan biraz kendine saklisin bu disari vuruyo ve insanlar belki senin ne kadar iyi oldugunu bir bakisla anlayamiyolar

0|0
    0|0
    • 1ay

Olabilir ama genelde onlarla konuşacak bisi bulamıyorum ama yanındakiler çok konuşkan ben sessiz olunca onlarla konuşmak istemediğimi dusundukce demekki

• 1ay

Çok teşekkür ederim bunu bende kendime gire uygulucam böyle yapınca en çok ne degisti

• 1ay

en cok kendime sevgim degisti yani dünyada güzel seylerde var diye gördüm ve o yabanci ülkelere sevdam oldu oralara gitmek icin cabalamak istedim. buda disari yansidi galiba ve insanlar daha yakin hissettiler :)

Yükleniyor...