Kusursuz bir görüntü mü yoksa asimetrik bir yüz mü daha çok ilginizi çekiyor?

Arkadaşlar;
Bu yaşıma kadar bir çok ilişkim oldu ve geçen günlerde kendi kendime şunu farkettim. Hoşlandığım bayanlarda hafif asimetrik vs gibi kusurlar olması daha çok hoşuma gidiyor. Yani örneğin, dişlerinde tel olan bir bayan ilgimi çekiyor, örneğin yüzünde hafif kusur bulunan, peltek konuşan vs gibi bayanlar daha çok ilgimi çekiyor. Dudağındaki hafif bir eğrilik daha çok hoşuam gidiyor gibi... Kusursuz, gerçekten toplumun çoğunluğunun çok güzel olarak değerlendirdiği bayan arkadaşlarımla ilişkilerim daha kısa olmuş. Mesela örnek vermek gerekirse Ezgi MOLA, dudağındaki hafif eğrilik, güldüğünde ortaya çıkan ağız yapısı, hafif nefesli konuşması çok hoşuma gidiyor.

Acaba sizde nasıl olay? Bayan veya erkek olarak karşınızdakinin yüzündeki vs asimetrik detaylar canınızı sıkıyor mu yoksa bana olduğu gibi çekici mi geliyor?

1|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bilimsel bir çalışmayla zaten desteklenmiş. İnsanlar kusursuz şeylerden ürker biraz kusur arar. O yüzden asimetri oluşu güven verir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Pek araştırma fırsatı bulamadım bu konuda ama benimki biraz daha farkı, yani çekinmiyorum kusursuzluktan, öyle ilişkilerde yaşadım ama ilk bakıştaki o kusurlar hoşuma gidiyor. Senin dediğine göre içgüdüsel birşey demek ki :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Dağ gibi kuzenim onkoloji hastanesinde yatıyor tek isteği oradan çıkmak siz hala kusursuz fizik asimetrik yüz derdindesiniz. En önemlisi sağlık görünüm olarak dünyanın en berbat insanı olmaya razıyım yeterki sağlığım yerinde olsun

0|0
    0|0
    • 1ay

Bu hayattaki en önemli şeyin sağlık olduğunun senden daha çok farkında olduğumdan emin olabilirsin. Kuzenine çok geçmiş olsun ve bir anca önce sağlığına kavuşsun ama benim daha önce benzer bir rahatsızlık geçirmediğimi nerden biliyorsun? Hayata yeniden başlamadığımı nerden biliyorsun? Veya ne yaşadığımı... Çok saçma bir noktadan yorum yapmışsın. Senin burada bulunmandaki derdin ne peki? Sağlık problemlerine çözüm aramak mı? Sapla samanı karıştırmamak gerekiyor benim güzel kardeşim...

Yükleniyor...