Erkekler evi supurmeli mi?

Evliyim ve supurge yapacakken esime yardim et dedim supurge yapacak degilim ya dedi buna yorumunuz nedir

0|1
27|38

En İyi Erkek Görüşü

• Selam kardeş,

Eşin diğer konularda yardımcı oluyorsa sorun etme, ama hiçbir konuda yardımcı değilse ev işlerinde biraz alıştır.

Anasının suçu , senin yapcağın birşey yok

1|0
    0|0
    • 1ay

Aynen öyle.. annelerin suçu boyle erkeklerin durumu. Nasil alistrabilirim peki?
      İs konusuna gelince camasirlari seriyor sadece onu da soyleyp duruyor surekli ben yapayim daha iyi

• 1ay

Anladım, alıştırmak için karakterinin müsait olması lazım.
      Eğer karakteri müsaitse, şunu yapar mısın bunu yapar mısın değil de, birlikte yapalım mı?

İşin içine birliktelik katmak lazım... Mesela, süpürme işinde sen misafir odasını o da oturma odasını süpürsün.

Bulaşıkları gerçi makine yıkasa da, "yiğidim" diye seslen, bana yardımcı olabilir misin de..

Olmazsa da sorun etme, sen yine güzelce hitap et ve davran

En İyi Kız Görüşü

• Adam ise gitse bile evde yardim etmesi sünnettir. Gecenki yüzyil da yasayanlarin yorumuna bakma sen, tabiki el sürecek ev iyi yaparken, erkekler genellikte evi süpürürler ve cöpü cikarirlar, en azindan bunlari yaptir esine. Sen hasta olursan nolucak, ev cöplük icinde mi kalicak? Yok, o da yapmasi lazim, yaptir ve alistir.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Annem evi süpürür ablam toz alır ben silerim bizde görev dağılımı böyle :D ama üniversitem başka şehirde olduğu için her iş bende şu an :o

1|0
    0|0
  • Ben hep supuruyorum cunku bekarim. Supurecek tabii essek gibi, hayat ortaktir.

1|0
    0|0
  • Babam cam bile siliyor en silmem ama yemek dahil diğer her işi yaparım

1|0
    0|0
  • ben yapıyorum.
    evi de süpürüyorum
    toz da alıyorum
    bulaşık makinesini de boşaltıyorum
    çamaşırları da asıp topluyorum
    daha sayayım mı? :D

1|0
    0|0
  • Valla ben evı her zaman süpürüyorum camlarıda sılerım sonuçta temızlık bu

1|0
    0|0
  • genelleme yapmak doğru değil adam yemek yapmayı sever mesala senden cok yemek yapabilir. her ikinizde çalışıyorsunuzdur beraber temizlik yaparsınız. bazı bayanlar 2 günde bir temizlik yapıyor bazı bayanlar 3-4 ayda bir :P
    sen ev hanımı isen çoluk çocuk yok sabah aksam geziyor isen eşinden yardım istemen tabiki abest olur. genede iş bölümü yapılabilir.

0|1
    0|0
  • Olabilir neden olmasın. Sonucta bende o evdeyim

1|0
    0|0
  • Eşiniz dar görüşlü.

1|0
    0|0
  • Ben de yapacak değilim de otur, aynı evde yaşıyoruz ev işlerinde yardım et de. -.-

0|0
    0|0
  • Ben de yapmam hamile olduğu zamanlar disinda😊😊

0|0
    1|0
  • Hasta olmadığı veya yolun yarısına kadar geldikten sonra telefon açıp size çay içmeye geliyoruz diyen davetsiz misafir olmadığı taktirde elimi sürmem. 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Hayat müşterek. Erkek de yeri geldi mi eşine ev işlerinde yardımcı olmalı tabi.

0|0
    0|0
  • süpürüyorum ve bundanda hiç gocunmuyorum
    yemek yapıyor bulaşık yıkıyorum toz alıyorum. banyo yıkıyorum bunda ters veya yanlış bir yan görmüyorum.

1|0
    0|0
  • Ben olsam süpürürüm bulaşık bile yıkarım tecrübeler de gösteriyorki kıymetimiz bilinmeyecek sevgi ve saygı gösteren biri olduğum için çok incinecem bu düşünce de insanı evlilikten soğutuyor

0|0
    0|0
  • hayır tabi

0|0
    0|0
  • yapmalı yani karısına yardım etmeli erkek dediğin one öyle

1|0
    0|0
  • Haklı

0|0
    1|0
  • eşine yardım etmeli mutlaka

1|0
    0|0
  • sağlık sorunları olmadığı sürece ev işlerine dokunacağımı hiç sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Hayit

0|0
    0|0
  • Süpürgeden nefret ediyorum... pazar sabahı açılması buna sebebtir... annem sağolsun...

0|0
    0|0
  • Gerekirse yaparım.

0|0
    0|0
  • e iste yerden goge hakli erkek adam yermi supururmus.

0|1
    0|0
  • süpürmekte bişey yok ama her zamanda istenmez :D

0|0
    0|0
  • Eşlerine yardım etmeli.

1|0
    0|0
  • süpürelimmi

0|0
    0|0
  • abartmasan. karı koca arasına girilmez hem. şimdi kapa çeneni

0|0
    2|1
  • neden süpürsün,

0|0
    1|0
  • çim ayı bitti yse yapmaz adamı rahat bırak bence

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin karısına köle olur

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 26

• sen hizmetcisi degilsin onun yani ve böyle devam ederse bunalip kacarsin. ciddi oturup konus ve hala böyle düsünüyosa ve yapmam falsn diyosa sus onun icin hicbisey yapma o yokmus gibi davran ve bidaha konusma onunla. bikac güne senin gönlünü almak icin neler yapcak görürsün

0|1
    0|0
  • Süpürme yapmazsan silme yaparsın deseydin. Süpürge yapıcak hali yokmuş sadrazam torunu sanki.

2|0
    0|1
  • Yapmak zorunda bence sen onun annesi değilsin hizmetçisi hiç değilsin. süpürge yapmak istemiyorsa başka bir ev işini yapicak ama tek başına hepsini sen yapacak değilsin bence

1|0
    0|0
  • Yardım edecek ne var? Abartmayın ya laf olsun diye istekte bulunmayın.

0|1
    2|0
  • Erkeğime de hasta olmadığım sürece gel evi süpür diyemem halıları falan silkeletirim tamam da yok ya süpürmesin süpürürse makara yapardım ben eşimle karılık yakıştı ha diye :D takılma bunlara :D

0|1
    0|0
  • O süpürge tutmali sen de arkadan silmelisin iyi olur birbirinize daha cok vakit ayirirsiniz ama erkekler yapmaz 😊

0|1
    0|0
  • Yeri geldiğinde süpürecek.

0|0
    0|0
  • @Dropgun muhteşem süpürüyor olabilir vsjvsj
    Bence süpürselerde olur süpürmeseler de

0|1
    0|0
    • 1ay

Erkek dediğin süpürge açmayı bilecek toz alacak cam silecek 😌 asdfg

• Elbette yapmalı.

0|0
    0|1
  • Yani duruma göre.
    Tatil günü bir gün ise tabiki hayir. Iki gün ise misafir gelmiceksede hayir ama yemek masasindan tabagini kaldirmasida kolunu yormicagi icin bir zahmet yapi versin.

0|0
    0|0
  • Hangi mağarada buldun onu?

1|0
    0|1
  • Hastayken falan yapar eşim. Diğer zamanlarda da ben istemem.

0|2
    0|0
  • Çalışıyormusun?

0|2
    0|0
    • 1ay

Farkeder mi? Bence etmez. Ama calismiyorum henüz

• 1ay

Fark eder çalışıyorsa adil olmalısın sende evde kendi işlerini yap. Sende çalışıyor olsaydın yapmalı derdim, ya da küçük bir bebeğiniz varsa hadtaysa öyle durumlarda yatdımcı olmalı. Çalışınca insan bide evde ev işinyapmak istemiyor

• bilmiyorum ama yardım etse az çok iyi olur

0|2
    0|0
  • Ne demek, yerleri bile sileceksin derdim

0|0
    0|1
  • E yani. Çalışıyorum kızımada bakıyor süpürüyorda yeri gelince yemek vs her iş geliyor çünkü ben de onunla bir evde yokum bütüngün işleri paylaşıyoruz

0|1
    0|0
  • süpürsünler bir zahmet yayıp yatanın kafasında kumanda parçalarım kdksjdö

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Hayat musterek

0|0
    0|0
  • Yardım etmeli sende yapma pisliğn içinde oturun😊

0|0
    0|0
  • Gerekirse supurmeli tabiki

0|0
    0|0
  • Yardım etmeli

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin evi süpürmeli, yemek yapmalı, ütü yapmalı, cam silmeli

0|0
    0|0
  • kadın erkeğin kulu kölesidir erkek elini sıcak sudan soğuk suya sokamaz hizmet edilmelidir ne demek ev süpürmek

0|0
    0|0
  • Kimi erkek vardır eşine iş yaptırmaz
    Kimi erkek vardır her işi eşine yükler
    Kimi erkek vardır ortaklaşa yapar

1|0
    0|0
Yükleniyor...