Kendisine Tecavüz Etmek İsteyen Adamı Isırıp Hadım Eden Pitbull Cinsi Köpek Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Ben bu haberi okuduğumda gülümsemiştim. Köpeğe tecavüz etme girişmesi elbetteki kötü bir şey yalnız adamın sonu felaket olunca insan gülmesinde ne yapsın diyorum. trajikomik bir olay olduğunu düşünüyorum. Görüşlerinizde bu köpeğe ve bu şeroya ne söylemek istersiniz. şimdiden teşekkür ederim :)

#GününLafı: Alma mazlumun ağını çıkar aheste aheste...

Dipnot: bunu bir facebook sayfasından almıştım haber ilgi çekici olduğu için alttaki hayvanı tanımıyorum bilginize ;)
Kendisine Tecavüz Etmek İsteyen Adamı Isırıp Hadım Eden Pitbull Cinsi Köpek Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?#pilavüstü #Tecavüzehayır #Köpeğinintikamı #KimseninAhıkimseyekalmaz

3|0
19|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ben bu haberi okudugumda bildiğin kahkaha attım beter olsun şerefsiz aslında tüm tecavüzcülerin sonun bu ve buna benzer cezalar verilmesi lazım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 2

• troollll :D :D trafik kazası geçirmiş ya da yüksekten düşmüş bir adamın resmini yanıkta olabilir kullanmışlar burda belli olmasada asıl paylaşıldığı yerde adamın yüzü belli olduğu için dava lık olmuş trolle devam edenler davalık olmamak için resmi bulanıklaştırmışlar
    bacaklar kırık kaburgalar kırık kafatasında kırık boynunda zedelenme var soran olursa köpek saldırdı :D :D :D çok komiksiniz

1|1
    0|0
  • O köpeğe Madalya takmak isterim, üstelik ömür boyu mama sponsoru olurum...
    Ki bu tecavüzcü şerefsizleri hadım etmek ALLAH'ın emri bence...

0|1
    0|0
Yükleniyor...