Dinlerin doğruluğuna inanmayan var mı ve düşünceniz ne?

Ben son 2 3 yıldır dinleri sorgulamaya başladık ve sorguladikca mantıksız çok şey ve aklıma yatmayan bir suru sey çıktı ortaya. Tüm bu sorgulama ve araştırmalarım sonucunda şu an Deist im

0|1
3|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende Deist'im Diğer dinler çok saçma Mesela şöyle bir örnek verim

Ne kadar iyi olursan ol çalışsan çabalasan kilise'yede gitsen İslam dininde Bu adam Sonsuz cehennem'De alevler içinde Azap Çekicekdir

Diğerleride Aynı şekilde

Deist'im Ölüncede Reenkarmasyon'a inanıyorum...

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• Bence doğru yoldasın.. doğru yoldayız güzel insan.. Sorgulamak inanmaktan daha zordur.

2|1
    0|1
  • oldum olası Tanrı ile aramda birilerinin ya da bir şeylerin varlığını kabulenemiyorum zaten.

1|0
    0|0
  • Hiçbir dine inanmıyorum doğrudur.

1|0
    0|0
  • Herkes özgürdür 😎

0|0
    0|0
  • Zeitgeist-1 izle. Tam sana göre.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Dinler insan ürünüdür. İnsanları bir arada tutabilmek için uydurulmuştur.
    Detaylı bilgi için diyalektik materyalizm okuyabilirsiniz.
    Kur-an'da da oldukça çelişkili, yanlış ayetler var. Ayrıca salt Arap toplumu temsil ediyor.

0|0
    0|0
  • İlahi dinlerde benimde aklımı kurcalayan şeyler var. Tamamıyla doğruluklarına inanmıyorum. Herhangi bir dini yönelimim de yok zaten.

0|0
    0|0
  • tek dın vardır o da ıslam ınsan oğlu oldugundan berı ıslam dını vardı bu kuranda ayetle sabıttır ınsanlar zamanında kendılerıne gore ısımlendırmıştır

0|0
    0|2
  • Dinlerin içerisinde mantıklı gelmeyen bir çok şey var bunların cevabını bende bulamadım :)

0|1
    0|0
  • 👍 mantığına göre...

0|0
    0|0
  • Sadece tek gerçek din var; o da İslam. diğer dinler, insanların kendi menfaatleri doğrultusnda kurulmuştur.

0|0
    0|1
  • Sana cevabimi yazmistim ben

0|0
    0|0
  • Ne var mesela aklina yatmayan mantiksiz olan

0|0
    0|0
  • Tanri ve dinler yalan

0|0
    0|0
  • Bu konu biraz derin bir konu

0|0
    0|0
  • Ben inanıyorum Hermione gibi bir güzellik kendiliğinden oluşmuş olamaz

0|0
    0|0
  • Din adına hiç bir şeye inanmıyorum. Toplumları denetim altına almak amaçlı ortaya atılmış uydurmalar hepsi.

1|0
    0|0
  • Tövbe Tövbe Allah Sizi islah etsin doğru yola yöneltsin. Ne diyelim.

0|0
    1|2
  • Kismenn

0|0
    0|0
  • Bende daist olma. Öğrenmeni sağlayacak şeyler önerebilirim istersen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir an için iyi halt ettin diyesim geldi 😂 neyse zaten sizin kalbiniz mühürleniyor, ne kadar sorup soruşturup ikna etmeye çalışsak da boş. Hadi bye bye asdf

0|2
    1|2
  • Bazi seyleri okuyunca hak veriyorum ama hemen gunaha girmemek ici tobe tobe diyerek cayiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...