Eşimin vefatı ve kızım?

Eşim kızımın doğumunda vefat etti. kızım 8 aylık şu an. Ben çalışıyorum. Kızıma bakıcı tuttum. Kızımın bakımını idare edebiliyorum. Benim annem babam öldü çok önceden. Ölen eşimin ailesi de aynı şekilde. Şimdi kızım için evlensem mi mantık evliliği olarak ya da kızıma üvey anne getirmesem mi diye düşünüyorum.

Güncellemeler:
1ay Bakıcı için maddi problemim yok. Ama kızım anne sütü alamadığı için hiç çok sık hasta oluyor. Ona çözüm bulamıyorum

0|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

• Oncelikle Basın sağolsun 😔
    Çok sor bir soru aile yok aile olsa anane babaanne onlara sevgi verirdi sende yoksun çalışıyorsun uvey anne de bilmiyorum ben evladımi kimseye emanet edemezdjm mantık evliliği yapma bence karşına birgün belki biri çıkar onunla düşün evlen

1|1
    0|0
    • 1ay

Bakıcı ile idare etmeye çalışıyorum. Ama mama yiyor mecburen kızım. Anne sütü alamadığı için çok hasta oluyor. Bakıcı gece kalmıyor. Bazen uykusuz işe gidiyorum.

• 1ay

Bir sorun olur sormak istersen yaz bana.

• 1ay

Tamam, tabi yazarım teşekkür ederim. Sen de istediğinde yazabilirsin...

Kızlar Ne Diyor 14

• Nasıl güveneceksin. Herkes dürüst değil üstelik bebeğini emanet edeceksin. Bence erken bakıcı şimdilik yeter. Bu konuda kararı vericek olan sensin anne sütü alması için yeni doğum yapmış birini bulma gerek. Anne sütü gibi mamalar var mesela keçi sütü diye hatırlıyorum markasını unuttum yani anne sütüne en yakın.. Umarım hersey yoluna girer. Çok üzüldüm.

0|1
    0|0
  • Kizin icin evlenme. Kendimi onun yerine koyuyorum evleneceksin 2 yas kucuk bir cocugun olacak muhtemelen ve o kendini dislanmis hissedecek. Buyumesini bekle ve asik olursan evlen diye dusunuyorum

0|1
    0|0
  • Anasütü saglikli vs denilsede cocuktan cocuga degisiyor faydaları. Kücük kizimda sık hasta olur.

Hersey daha yeni sayilir yani cocuk icin gerekmez bence

0|1
    0|0
  • Eğer ihtiyaç yoksa evlenmem senin yerinde olsam üvey annenin iyisini bulmakta zor

0|1
    0|0
  • sadece kızın içinse yapma böyle bir şey ama kendini yalnız hissediyorsan düşünebilirsin
    fakat seçici olman lazım, kızını kendi kızı gibi sevmeli öyle yetiştirmeli ileri de kızına da durumu anlatabilmen gerek

0|1
    0|0
  • Karşına iyi biri çıkarsa evlen ama dikkat et vicdan merhamet sahibi olsun.

0|1
    0|0
  • Çok zor ya bende 4yil önce babamı kaybettim çok zorlandım vallaha

0|1
    0|0
  • Evlen ama gerçekten ona anne olacak biriyle evlen

0|1
    0|0
  • Acele etme karşına biri çıkarsa temiz kalplisinden neden olmasin

0|1
    0|0
  • Üvey annelerin çocuklara neler yaptıkları ortada, gerçi bakıcılarda riskli. Çocuğunuzu düşünüyorsanız evlenmeyin. Başınız saolsun

0|0
    0|0
  • O insani iyi secmelisinn

0|1
    0|0
  • eşin normal doğum yaparken mi vefat etti sezaryen olurken mi meraktan soruyorum kusura bakma

0|0
    0|0
  • Bu zamanda es bulmak cok zor hele ki maddi durumun iyiyse. Herkes cikar pesinde bu yuzden acele etme.. sadece kizinla ilgilen onu buyut zamani geldiginde zaten biri cikar karsina..

0|1
    0|0
  • Kızını gerçekten sevebilecek birini bulursan evlen derim. Anne yerini tutmaz ama bir kadına ihtiyacı olur daima, büyüdüğünde büyürken bir kadın olmalı hayatında. Ben annesiz büyüdüm , zorluğunu biliyorum. Gerekiyor yani.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Eğer bakıcıya gerçekten güveniyorsan ve ödemelerinde sorun yaşamıyorsan evlenme derim. Evleneceksen de çok ince ölçüp biçmen lazım. Alacağın hatunun evladına Allah muhafaza zulmetme ya da kendi evlatlarından ayrı tutma ihtimalini düşünmelisin.
    Allah yardımcın olsun...

0|1
    0|0
  • Kızın için evlenmek bir başkasını yatılı bakıcı tutmak gibi. Karşındaki diğer insan da bir bayan olacak ve onun da duyguları var böyle bir sebep için evlenilmez. Kaybınız için de üzüldüm Allah rahmet eylesin ve size de kolaylık versin.

1|1
    0|0
  • evleneceğin kişiyi tanımadan evlenirsen hem çocuğuna hem kendine hem eş adayına bir ömür boyu kötülük etmiş olursun evleneceğin kişiyi tanı eğer karar verirsen

0|1
    0|0
  • evlenmelisin bakıcıya guven olmaz cocuga annesı bıle yerı gelıyor sabredemıyor yapacak bışey yok başın saholusn uzuldum mekanı cennet olsun kı cennettır doğumda olen kadın cennetlıktır hadısı vardı ynalış değilsem

0|1
    1|0
  • evlenme en azından çocuk büyüyene kadar evlenme yazık eden çocuğaa

0|1
    0|0
  • Üvey anne mantıklı ama çok vicdanlı biri olmalı. Başın sağolsun allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • Iyi anlayisli. birini bulunca evlrn herkes cocuguna senin gibi bakmaz sevmez belki ama sut problemini evlenince esinde karsilayamazki ona baska cozum bulmak gerekli

0|0
    0|0
  • Bende buna benzer bir durumla büyüdüm hiç yapma abi boşver insanlar değişiyor 20 sene sonrada olsa bu böyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...