Zengin ile fakir arasındaki farklar nelerdir sizce?

ben bir tane söyleyim zenginin evlilik dışı çocuğu yasak aşkın meyvesi iken fakirin evlilik dışı çocuğu o. ospu çocuğu olur gibisinden

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben şöyle bir örnek vermek istiyorum yani hep kötü yanlarını söylemek istemiyorum. Zengin, hayattaki herşeyin parayla satın alabileceğini düşünür, zoruk görmeden büyür ve elindekilerinin değerini asla ama asla bilmez. Bu yüzdendir ki çoğunda mutluluk yoktur. İstedikleri herşey ayaklarında zaten okumaya bile gerekleri yok, ve aslında ortaya tamamen boş bir hayat çıkıyor. Fakir ise, herşeyi kendi imkanları ile elde ediyor. Yokluğu biliyor, elindekilerinin değerni biliyor ve onunla yetiniyor. Bunu bilmek çok güzel şey. Zor bir hayat oluyor ama boş geçmiyor. Niye çünkü hep senin emeklerinle dolu bir hayat

0|1
    0|0
    • 1ay

bencede varoş büyümek daha çok şey kazandırıyor

• 1ay

Kesinlikle öyle, hayatı öğreniyorsun. Tecrübeler falan filan yani.

• 1ay

Şöyle biraz fakirsen hayallerin vardır zengin olunca zorluk çekmessin ve gerçekleştirirsn ama zenginsen fakir duruma düşersen o duruma alışamaz kötü etkilenirsin

En İyi Erkek Görüşü

• zengin insanların parasını ve yaptıklarını takmazken fakir acaba zenginler ne yapıyor diye sorar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Zengin rayban takar, fakir güneşe ateş eder.

0|2
    0|0
  • Zengin hazıra konar fakir çabalar ıyla alır arada çok fark var bence ce herşey para değildir

0|1
    0|0
  • İkiside Allahın verdiği bir imtihandır

0|0
    0|1
  • Zengin hayatını. Yaşar fakirde ona hizmet eder

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...