Çok konuşan insanlar sizce zeki midir?

- Ortamlarda genelede çok konuşan insanlar sizce zeki midir?
- Her konuda en çok konuşanlar vardır illaki bunlar hakkında düşünceleriniz nedir?

Çok konuşan insanlar sizce zeki midir ?

- Tabi birde herkesin dilinde dolaşan bir laf var ortamda çok konuşan degil , sessiz olandan korkucaksın diye?

- Peki siz bir ortamda en çok konuşanmı yoksa sessiz olanlardanmısınız?

Güncellemeler:
güncel

0|0

En İyi Kız Görüşü

• hayır sessizler zekidir

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Çok konuşuyor ama dolu dolu mu yoksa boş boş mu? Boş konuşup çok konuşan insan zeki değildir, öyle gözükmeye çalışıyordur diye düşünüyorum. Sessiz insanlar daha tehlikelidir neden dersen, çünkü herşeyi içinde tartar ölçer biçer, düşüncelerini kolayca aktarmaz ve onu anlamak çok zordur yani ne yapacağı belli dahi olmaz. Çok konuşan biri zaten potları kıracaktır.

0|3
    0|0
  • Ortamda çok konuşmak konuya bağlıdır. Bildiği bir konu varsa elebetteki bildiklerini aktarmak için konuşacaktır. Ha yok boş konuşuyorsa salla gitsin kafanın içi boş denektir. Az konuşan ve susan kişi genelde masadaki kişileri analiz yapıyordur. Beyni meşgul olduğu için pek konuşmaz. Ben genelde böyleyim yeni tanıştığım biri varsa masada oldukça sessiz kalır ve o insanın davranışlarını konuşma tarzını gözlemler karakteri Hakkında bilgi edinmeye çalışır ondan sonra ona göre sohbet ederim. Yahut bildiğim bir şeyle ilgili bir konuşma geçiyorsa bir başlarım anlatmaya konu bitene kadar dırdır dırdır :😄

0|1
    0|0
  • Gerektiği yerde gerektiği kadar konuşmak lazım, çok konuşmak daha doğrusu boş konuşmak lüzumsuz bence.

0|2
    0|0
  • Çok konuşan degil mantıklı konuşanlardanım.

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • ortama göre değişiyor. eğer samimi arkadaş ortamında espriler yapıp gülünüyorsa orada en çok ben konuşuyorumdur. ama ciddi meselelerin konuşulduğu bir ortam ise bilgim olmadan fikrim de olamaz.

0|1
    1|0
  • Vakıf olduğum konular dahilinde bulunduğum ortamda düşüncelerimi rahatlıkla söylerim.

0|1
    0|0
  • Sesszm

0|1
    0|0
  • çok bilen çok susar

1|1
    0|0
  • çoğu çok konuşan boş konuşan.

0|1
    0|0
  • Degildir

0|1
    0|0
  • Boş teneke çok tıngırdar demişler ;))

0|1
    0|0
  • Aralarinda vardir bikac tane zeki olan. Çoğu boş yani

0|1
    0|0
  • İticilikten baska bisi goremiorum omlarda

0|1
    0|0
  • Bos konusuyosa hayr

0|1
    0|0
  • Çok konuşup boş konuşanı daha fena

0|1
    0|0
  • Tam tersi

0|1
    0|0
  • Valla onu bilmemde boş tenekeden çok ses çıkar.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• çok konuşan boş konuşuyorsa zeki değil dikkat çekme çabasında ve aptaldır olandır
    zeki kişiler belirli bir konuda mantıklı , açıklayıcı ve ayrtıntısal konuşur
    ne dediğinden emindir kavramsal dır

0|1
    0|0
    • iyi bilmediğim veya emin olmadığım ve karşımdaki kişi anlamıyacaksa pek konuşmayı seçmem sessiz ve sürekli düşünen bir insanımdır

• dinleyerek anlayabilirsin

0|1
    0|0
  • Çok bilip çok konuşanda cahil olup çok konusanda can sıkar. Ortamı domine ederler. Onları bozmakta çok zevklidir :)

0|1
    0|0
  • Nasl konustgina bagli bos konusuyorsa dinlemem. bile konusmayi bilen biriyse neden dinlemiym gevezelik ayridir konuşkanlık ayrı

0|1
    0|0
  • çok konuşan insan salaktır

0|1
    0|0
  • Ben ce çok konuşan insanlar boş konuşuyor genellikle öyle genelde sessiz insanlar güzel konuşabiliyor sessizler tehlikeli olabilir ler kendimden örnek veriyorum

0|1
    0|0
  • çok konuşması değil boş konuşması sıkıntı

0|1
    0|0
  • değiller

0|1
    0|0
  • yalancıdır

0|1
    0|0
  • davulda ses çıkartır

0|1
    0|0
  • az konuşan insan çok bilir demişler.

0|1
    0|0
  • Zeki insan çok konuşmaz az konuşur anlatmak istediğini birkaç cümle yerine birkaç kelime ile anlatır

0|1
    0|0
  • Geveze insanların zeki olduğuna inanmıyorum, yerine göre konuşanlardanım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...