88 kiloyum etrafımdan biri sen bu kilo ile çarşıya cıkmaya bile utanırsın dedi :( neden hep rencide?

88 kiloyum etrafımdan biri sen bu kilo ile çarşıya cıkmaya bile utanırsın dedi :( neden hep rencide?

Güncellemeler:
2ay kilo verme evresindeyim ama moralimi bozuyorlar böyle oldukca ne diyet ne spor yapmak geliyor içimden
mesela spor salonu baya uzak yürüyerek gidiordum öyle bir moralim bozuldu ki yürüyerek gitmek istemiyorum artık

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Başkalarını ne dediklerini umursarsan ne bunda ne de başka şeyde hiç bir istediğini yapamazsın milletin beyni yok olduğu halde sana akıl vermeye çalışırlar başkaları ne konuşursa konuşsun boşver onları onlara sanane de kapat konuyu geç bana da bir çok şeyler söylüyorlarda ben takmıyorum bile

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• asıl onlara inat zayıflamalısın, gülüp geçmelisin bu söylenilenlere.
    sende onlara bir kulp tak, bu konuşanlar kusursuz değil ya elbet vardır onlarında bir kusuru...
    ve sakın ama sakın vazgeçme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Çünkü şahsın beyninde sıkıntıları var o yüzden. Senlik bir durum değil sana bunu diyen sıkıntılı.

0|0
    0|0
  • Karakteri zayıf ve ezik insanlar kendi ezikliğini ve acizliğini kapatabilirsiniz için sağa sola saldırırlar ciddiye bile alma

0|0
    0|0
  • Kimseye aldırış etme. Yapıyorsan kendin için yapıyorsun. Azmini yitirme.

0|0
    0|0
  • İnsanları susturmak için her zaman güç gerekir. w

0|0
    0|0
  • ben de o kilodayım ama kimse rencide etmedi ki..

0|0
    0|0
  • insan öküz olunca ne diyeceğini bilemiyor. takma takılma

0|0
    0|0
  • Dingil işte boşver

0|0
    0|0
    • 2ay

Değişmek istediğinde bu kolay olmayacak, kolay olsaydı herkes yapardı. Gerçek gelişim fiziksel ve ruhsal olarak düştüğünde gerçekleşir. Dışarıdan gelen seslere aldanıp pes etme, bu hayallerine ihanet etmek olur.

• boşver takma kafana dolgun bayanlar güzeldir

0|0
    0|0
  • Resim atsaydın ya bir

0|0
    0|0
  • Onun agzina sicayim ben, takma onu sen kardeşim.

0|0
    0|0
  • kilo vermeye çalış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İnsanları boşver, ağzı olan laf yapıyor, rencide ediyor. Halbuki kimse kendine bakmıyor.

0|0
    0|0
  • Takma, söyleyen kişinin muhtemelen bir suru fiziksel kusuru var ve bunun farkında olduğu için sen dahil çevresindeki herkese laf sokuyordur.

0|0
    0|0
  • Umursama ama kendi sağlığın için zayifla.

0|0
    0|0
  • kendisiyle sorunu var

0|0
    0|0
  • Canım bakma sen onlara. azmedip ver kilolarını sağlığın için

0|0
    0|0
  • yapıştıraydın okkalı bir tokat

0|0
    0|0
  • Umursama ve zayıflamak için çabalamaya başla

0|0
    0|0
  • Hak ediyorsun

0|0
    0|1
    • 2ay

annen ile ilgili bir sorunun mu var neden kadına küfür ettirmek için uğraşıyorsun şimdi

Yükleniyor...